Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy kicsit aggaszt a tanárom...

Egy kicsit aggaszt a tanárom viselkedése. Lentebb kifejtem?(ide azèrt tettem egy kérőjelet mert másképp nem engedi ez a fos hogy ki írjam.)

Figyelt kérdés

Nem részletezném hogy milyen tanár és mit tanít mert lehet hogy nézi ezt az oldalt. De:

Nem rég észrevettem órán,hogy megbámult vagyis hogy lecsúsztam a széken mert nagyon fájt a hátam felnéztem és látom hogy lefele bámul... Utána meg felnéztem és láttam hogy engem bámul. Egy kicsit szokatlan volt de hagytam.

Ma amikor ettem az egyik barátnőmmel enni akkor ő a tanári asztalon előttem vagyis velem szembe ült. Elég hülyeségről beszéltünk a barátnőmmel azt nem tagadom. De szóba került egy fiú és láttam az arcàn a megviseltséget. Itt már kezdtem pánikolni mert nem sokkal utána volt vele egy külön óràm. De helyette dogát íratott velem és kiment a teremből. Elég nyomasztó volt a hangja. Most nem tudom hogy mit érezzek. Nem szerelmileg de tetszik nekem a tanár és nem akarom hogy szomorú legyen. De egy kicsit aggaszt már a viselkedése. Szerintetek mi tévő legyek?



#tanár #iskola #diák #Daddy #Tanár diák párkapcsolat
2020. okt. 2. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, szerintem az iránta táplált vonzalmad miatt másként értelmezed a valóságot.


A leírásodból ez eléggé meglátszik. Ezeket a jelentéktelen, semmitmondó pillanatokat teljesen másként képezted le a fejedben és rávetítetted, amit hinni szerettél volna.


Tudom, átéltem már ehhez hasonlót.


Nem megbántani szeretnélek, de erősen kétlem, hogy nőként nézne rád, a diákjára.


Ezernyi oka lehet rá egy felnőtt férinek/nőnek, hogy ne legyen mosolygós, vidám jókedve a munkahelyén.


Nem tudom, hány éves vagy, tizenévesen én sem hittem volba, de óriási különbség van még egy 18 éves és egy 22 éves között szellemi/érzelmi/egyéb területeket érintő téren is...nem hogy még egy 12-18 éves fiatal gyereklány, meg egy 28-50 év körüli férfi között.


Hidd el, ez így van.


Majd kinövöd és találsz magadnak egy hozzád illő/méltó párt! :)

2020. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért bámult, mert furán ültél 😊 szerintem is csak te magyarázol bele vmi különleges jelentést.
2020. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor tudtam hogy neked tetszik ez a tanár amikor épp csak elkezdtem olvasni a kérdésed. És a végén be is bizonyosodott. Szerintem ez sokat elárul. Semmit nem jelentenek a tanár nézései meg stb, csak te képzelődsz
2020. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintetek mi tévő legyek?"

Semmit ne tegyél. Egyáltalán semmit. Csak tanulj. De semmi mást.

2020. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!