Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy nagyon sok ember élvezi, hogy beszólhat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem mindig az a célja, hogy beszóljon és azt bizonygassa, hogy ő mennyire okos, én meg mennyire hülye vagyok, hanem tényleg segítő szándéka van, de valahogy úgy érzem, legtöbbször a felsőbbrendűség-tudat motiválja ilyenkor az embereket. Vagy csak én vagyok túl érzékeny erre?
2021. máj. 9. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Motivációjuk inkább jó indulatú
Motivációjuk inkább rossz indulatú
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját magukat egy szardarabnak érzik, de a fejlődés nehéz és fájdalmas is sokszor. Így marad a másik becsmérlése.
2021. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem csak te érzed így, és túlérzékeny sem vagy. Az emberiség sz*r irányba halad, mindenki g*ci a másikkal, aki meg normális, jószívű volt eddig, az már bizalmatlan szinte minden emberrel, mert már nem normális az, ha egy ember tulajdonságai közé tartozik a segítőkészség, jóindulat, érzékenység, ezt már felváltotta az irigység, utálat, a másik becsmérlése, és a kilátástalan életünk kivetítése másokéra, aki próbál boldogulni és pozitívan állni a világhoz/élethez, hogy fejlődjön, jobbá, erősebbé tegye magát, és lásson értelmet az életben, biztos jövőt.
2021. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Gondolj arra, hogy úgyis csak a neten mer ugatni. 😉
2021. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem netes ugatás, hanem valóságos :D Pl. ezt miért így csinálom, azt miért nem úgy csinálom, miért azt veszek, minek megyek oda, de az nem úgy van, mert ő jobban tudja, stb.
2021. máj. 9. 16:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek állsz vele szóba?
2021. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert kolléga, lakótárs, haver, családtag.
2021. máj. 9. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell fölösleges vitákba beszállni. Ha valaki nem a te véleményeden van, hagyni kell, hadd mondja csak magában, rólad pedíg peregjen le. Tudod, már az általános iskolában is az volt a jelszó, hogy:


"Okos enged, szamár szenved"

2021. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem, hogy manapság nem igazán lehet elkezdeni csak úgy társalogni senkivel, mert rögtön ömlesztik rám az életbölcsességüket.

Ráadásul olyanok, akikkel kb. köszönőviszonyban vagyok, pl. kolléga, ha úgy alakul, hogy egymás mellé kerülünk néhány szót váltani, tök intim témákba elkezd belepofázni, pl. mikor akarok gyereket vállalni. Az emberek többsége antiszociális.

2021. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy jó szándék vezérli, hogy nem személyeskedik és támogat. Ha azt érzed, hogy testileg-lelkileg károsít, az már nem jó szándék. Nem attól félünk, hogy valaki több nálunk, hanem hogy visszaél vele és bánt minket. Lehet valaki akármilyen hatalmas, ha közben biztonságban érezzük magunkat mellette.
2021. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!