Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemetelő emberek milyen...

Szemetelő emberek milyen személyiségűek?

Figyelt kérdés
Tudjátok az a típus aki bárhol, bármikor kidobja kocsiból az üdítős dobozt, papírt, utcán menve kibont valamit ott helyben eldobja a legnagyobb természetességgel.

2021. máj. 10. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szokás, nem hiszem, hogy konkrétan személyiséghez köthető.

Nyilván egy ilyen cselekedet összefüggésben állhat nemtörődömséggel, hanyagsággal, lustasággal, felsőbbrendűsködéssel, egyéb motivációval.

2021. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

NIMBY....


Semmi sem érdekli, ami nem a saját udvarában van... azt hiszi, hogy "valakiknek" kötelessége az ő hanyagsága után takarítgatni a közterületen..

És az ilyenek gyakran óbégatnak, hogy miért olyan koszos az utca....

2021. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ők szoktak hőbörögni hogy koszos az utca, sok a falevél. Az IQ szintjük kb. 60 alatt van.
2021. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3: "kedvenc" történetem erről, még jó sok évvel ezelőttről, amikor nem volt tilos dohányozni a buszmegállókban...


Jólöltözött huszonharmincéves férfiak, várják a buszt a FErenciek terén. Fújják a füstöt. Jön a busz, még egy mélyet beleszívnak, csikket bedobják az érkező busz alá, felszállnak (az egyik a füst maradékát már ott fújja ki... GRRRRR), majd a buszon arról dumálnak, hogy szörnyű milyen szemetes ez a főváros....


Gondolataimban sűrűn anyáztam... :-D

2021. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Pesten ilyet csak cigánytól láttam. Autó tetőablakán menet közben kirepül a mekis zacskó, belvárosban parkolóhelyen állva takarítja az autóját, kidobál az utcára műanyagflakont, használt pzst, stb. Balatonon meg német fiataloktól, minden szemetet otthagytak távozáskor a strandon.
2021. máj. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemtom, de érdekes kísérlet volna összefogdosni közülük úgy 200-at, bezárni egy sötét pincébe, aztán egy kis éheztetés, egy kis csonkolás és egyéb hasonló módszerek segítségével alaposan megvizsgálni a személyiségüket.
2021. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rosszul szocializáltak.
2021. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!