Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan utálom ennyire a...

Jogosan utálom ennyire a testvérem? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Én 24 éves vagyok, a bátyám 38 éves.

Még a szüleimmel él, én már 20 éves koromban elköltöztem otthonról, részben miatta, nem bírtam nézni illetve inspirált, hogy ne legyek olyan mint ő, úgyhogy 400km-re elköltöztem otthonról, dolgozok, tanulok, ha minden jól megy lassan meg szerzem a diplomámat.

A bátyámnak 8 osztálya van.

A szüleimmel él az élettársával együtt, egy elkülönített részben.

Az ő vizüket, gázukat, áramukat használja de nem ad a rezsibe, szüleim már próbálták mondani neki, hogy hát be kéne szálnia, de még ő neki feljebb. Ki dobni ugye meg nem akarják, sajnálják.

Egyébként beszélő viszonyban sincs a szüleimmel szóval nagyon egy pofátlan ember! Amit tudod még róla mondani, hogy végtelenül irigy, és fösvény, antiszociális, idegbeteg, ellenséges. Brutálisan el van hízva, és közmunkán dolgozik, havi 50 ezret keres, az élettársának a 8 osztály sincs meg + szerintem fogyatékos is.

Annyira utálom ezt az embert, hogy azt szavakkal nemtudom le írni!

Miatta nem járok haza, csak karácsonykor.

Amikor meg lett a jogosítványom, és az autóm.. Hát én még életemben nem láttam embert ennyire irigykedni, a fejéről le írhatatlanul le jött amit venne zajlik, és nem gratulált, hanem csak annyit mondott, hogy majd ő is vesz már egy autót (nincs jogsija)

Konkrétan 500 forintot sajnál! Ez nem vicc, 18 lehettem amikor kérni akartam tőle 500 forintot, és majdnem nekem jött olyan ideges lett, mondván hogy neki ilyenekre nincs pénze (közben volt akkor kb 200 e forintja)

Mindd ezt annak ellenére tette, hogy adtam neki 10-20 ezreket csak úgy, mert munka nélküli volt, és nem volt semmi pénze, nem is kértem vissza.

Szóval szerintem ez nagyon egy velejéig romlott ember!

Akkor mikor nem volt munkája (mert ugye közmunkárol is kirúgták akkor)

Nem beszélt a szüleimmel, de nem akarták, hogy éhezzen így adtak neki mindig enni. De nem köszönte meg, csak elvette és meg ette, vagy be ment a szüleim konyhájába, és tele ette magát. Volt hogy fogta apám cigis dobozát, és ki vett belőle 10 szál cigit. De mégis utálja őket, nem beszél velük.

Tudom, hogy a szüleimnek ki kéne dobniuk, de sajnálják, meg egyébként szerintem nekik is rontana, és azt sem akarják, hogy börtönbe mennyen.

Mindenkiről megatív véleménnyel van, le hord mindig mindenkit mindennek, de nagyon dúrván beszél másokról, irigy rájuk.

Eszméletlen dúrva szerintem ez az ember!

Hogy miért adom fel neki én a leckét?

Mert nekem jönne, és össze kéne törnöm. De mégis csak testvérem így nem verhetem meg, illetve apám már túl van egy agyvérzésen, és bármilyen kisebb idegeskedés is elviheti tehát így nem akarom csinálni a fesztivált. Amúgy simán ott törném ketté ahol a legvastagabb, gyerekkorom óta küzdősportolok, birkózás, box, jiujitsu, kyukoshin karate, és egyébként ezt is miatta kezdtem el anno csinálni, mert féltem tőle, láttam benne a gonoszt, és azt akartam, hogy majd tudjam meg védeni magamat, és a szüleimet tőle. Dúrva, de ez tényleg így van! XD

Amúgy erre is irigy volt, mert versenyeztem is, nyertem kupákat junior bajnokságokon anno. Ezekre azt mondta, hogy ez semmit sem jelent, a papírokkal ki törölhetem a seggem, az számit amit az utcai verekedésben szerzek tapasztalat.

Félek egyébként, hogy amikot verekedésre kerülne vele a sor nem tudnék le állni, elszabadulnának bennem az indulatok, és megfolytanám, vagy ki törném a nyakát. De sosem fogok a szintjére le sülyedni, csak maximum végső esetben, ha bántaná a szüleimet akkor kocsiba ülnék, haza mennék, és kivégezném.

Néha fantáziálok róla egyébként esténként ahogy megölöm.

Ha meg halna akkor nem éreznék fájdalmat, örülnék neki így legalább nem lenne a szüleimen teher.

Szerintetek jogosan utálom ezt az embert ennyire?


Bocsánat, hogy hosszúra sikeredett, de ki kellett ezt írnom magamból, és azért is ha el írtam valamit, tudjátok nagy hévvel írtam.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2020. júl. 5. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
2020. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!