Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megérzik az emberek ha buta...

Megérzik az emberek ha buta vagyok, semmihez sem értek?

Figyelt kérdés
Nemrég egy rendkív okos fiatal velem egyidös ügyvéd mondta rólam valakinek, hogy szerinte én egy senki, semmihez nem értö munkanélküli alak vagyok. Beletalált. Hogyan tudhatta ezt ha nincs közös ismerös és nem mutatok semmit magamról? Mindössze kutyasétáltatás közben szokott látni pát hete mióta ideköltözött. Aki intelligens annak ilyen jó az emberismerete? Vajon mások is tudhatják az igazat rólam? Próbálom azt a képet festeni magamról, hogy alkalmi munkákból élek, festésböl, szerelésböl, térkö lerakásból.
2021. máj. 11. 09:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Régen segédmunkásként dolgoztam is olyan helyen ahol a kollégák ilyesmikkel fogalkoztak, de nekem az anyagok mozgatása is gondot jelentett, amikor 700 ezres kárt okoztam kirúgtak és sehova nem vesznek fel azóta segédmunkásnak.
2021. máj. 11. 09:44
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Hmmm...

menj el szellemi munkára, elég jó a helyesírásod hozzá.

2021. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az ismerős mondott pár dolgot rólad, ha már szóba jöttél és az ügyvéd ebből ezt a képet rakta össze.

Túl buta nem hinném, hogy vsgy, más probléma lehet veled. Mindenesetre sok sikert az allaskereseshez!

2021. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ostoba vagyok és mindenki megérzi.
2021. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy kinézitek belôlem a szellemi munkvégzést, de nagyon nem vagyok azon a szinten. Régen amikor beképzelt voltam, elmentem több ilyen helyre interjúra, de körberöhögtek kb. Mostanra már nem ringatom magam álomvilágban, bármilyen munkát elvállalok. Legújabb ötletem, hogyha össze tudnék szedni pénzt egy fünyíróra, akkor fünyírást vállalnék. Jelentkeztem cégekhez, lakóparkokhoz ilyen jellegü munkára alkalmazottnak, de nem feleltem meg az elvárásnak sajnos.

Csak ez a bajom, hogy még élöben a segédmunkásságot se nézik ki belölem mások. Mondjuk tényleg nem vagyok az, csak egy munkanélküli, de jól esne ha valaki azt gondolná rólam ránézésre, hogy mondjuk szobafestö vagyok.

2021. máj. 11. 10:55
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
És miért nem csinálsz valamiylen szakmát akkor? Mi az akadálya?
2021. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tehetségtelen, tanulni képtelen, kétbalkezes ember vagyok. Évek teltek el a szakmák tanulásával, de semmiben nem voltam jó, mindenhol hibát hibára halmoztam, 3 gyárból is elküldtek, pedig állítólag hülyebiztos robot munka volt. Nekem azokat is sikerült elrontani. Tipikus szerencsétlen vagyok. A segédmunkánál is egy raklap anyag ment tönkre miattam, a fönök azt mondta nem látott még ilyen kétbalkezest mint én.
2021. máj. 11. 12:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennek lehet van valami oka. Gondolom nem vagy olyan helyzetben, de talán ki kellene vizsgáltatni (neurológus, pszichiáter...)
2021. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az eszeddel vagy a tudásoddal van gond hanem a kinézettel :(

Ez lehet a nagy fül vagy orr vagy éppen az öltözködés nincs egyensúlyba túl kirívó és még sorolhatnám

2021. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyírnál füvet, de nincs fűnyíród? Ne ess kétségbe! Adj fel egy hirdetést így: "Fűnyírást vállalok, de nincs fűnyíróm - egyébként is egy kétbalkezes, tehetségtelen ember vagyok". Ki tudja, hátha lesz, aki értékeli az őszinteséged..

Ha meg nem, akkor lehetsz múzeumban őr.

vagy focista. vagy úszómester - ha nem tudsz úszni, akkor csak a gyerekmedencénél.

vagy sétáltathatsz kutyát pénzért - vagy vigyázhatsz háziállatokra, amíg a gazdák nyaralnak.

Vagy írj könyvet - gondolom, időd van rád.

Ha ennyi tipp nem lenne elég, írhatok még.. :)

2021. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!