Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megérzik az emberek ha buta...

Megérzik az emberek ha buta vagyok, semmihez sem értek?

Figyelt kérdés
Nemrég egy rendkív okos fiatal velem egyidös ügyvéd mondta rólam valakinek, hogy szerinte én egy senki, semmihez nem értö munkanélküli alak vagyok. Beletalált. Hogyan tudhatta ezt ha nincs közös ismerös és nem mutatok semmit magamról? Mindössze kutyasétáltatás közben szokott látni pát hete mióta ideköltözött. Aki intelligens annak ilyen jó az emberismerete? Vajon mások is tudhatják az igazat rólam? Próbálom azt a képet festeni magamról, hogy alkalmi munkákból élek, festésböl, szerelésböl, térkö lerakásból.
2021. máj. 11. 09:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jók a tippek. A kutyasétáltatósdi megvolt már 2014-ben. A rámbízott kutyát megharapta egy nagy dög, majdnem megölte, majd a teljes orvosi költséget nekem kellett állnom.

A tulaj fünyírójával nem vágnék füvet mert már volt olyan hogy rokonnál nyírtam egy 5000-ért és utána rámfogta, hogy elrontottam a kés élét.

Múzeum ör jó tipp, de próbáltam már a vagyonöri tanfolyamot 10 éve, nem tudtam letenni.

Focista? Jó vicc.

Úszómester jó ötlet, csak nem vagyok egy szépfiú éppen. Pókhasam is van, biztos mást vennének fel. Úszni tudok.

Könyvírás se rossz, megírom a legnagyobb kétbalkéz lexikont.

2021. máj. 11. 19:56
 12/13 anonim válasza:

Amúgy jobban belegondolva egész jó, humoros regényt írhatnál az életedről, persze alaposan kiszínezve, romantikus szállal... :-)


Ezeken az oldalakon sokat tudsz tanulni a könyvírásról


[link]

[link]


Ha meg nem megy/nem tetszik, próbálkozhatsz raktári munkásként, kasszázhatsz az Aldiban, vagy csomagolhatsz a Szamosnál. A lényeg, hogy ne tartsd magad bénának, legyél kedves, és mosolyogj sokat! :D

2021. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Változás?
márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!