Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek ezzel??

Mit kezdjek ezzel??

Figyelt kérdés
Hiába lenne nekem pénzem nem tenne boldoggá egszeréuen nem úgy látoma dolgokat ahogy kellen nem úgy érzékelem ízeket nem úgy hallom a hangokat ahogy kellene hiába látok egy márkás dolgot minden olyan ócskának tűnik anyag az agyag tudat ugye anyagtalan az ut az érzés a bőr egyszeréuen minden az út mint ha károsodott volna idegrendszerem vagy nem tudom mondjuk nem mindenapi dolgokat éltem át és mentem keresztül mit kellen tennem szerintem én meghaltam és a pokol egyik szakaszába kerültem és itt is ugyanugy van gyóygszer mentális bajok betegségek minden embert szomorúnak látok olyan konoknak mint ha személyiség alsób szakasza lenne előttem !! csak a prolbémákat hallom csak a rosz dolgokat az árnyék is minden olyan rémsíztő nem olyan nemesi mint ahogy régen !! Minden olyan pokoli !!
2021. máj. 14. 23:39
 1/9 A kérdező kommentje:
tévében is adások egy másik világból jönnek én ezt tudom másik adás ugye más világban is van adás ez a pokol egyik szakasza jobb szakasza és örökre itt ragadok akár őrültnek neveztek akár nem tudom hogy ott vagyok itt minden olyan reménytelen elkeseríttő az ember alakja is megváltozik amitől fél megváltozik az emésztése test összetétele hiába eszik azt mindegy itt minden elérhetelen it minden máshogy fejti ki a hatását !!
2021. máj. 14. 23:42
 2/9 A kérdező kommentje:
se emberi arcokat nem látok hanem torz arcokat torz fejeket örd=ogi szemeket és hangokat amik ugy hatnak hogy lehetelen és ha meghalok azután is van valami és utánna is és utánna is örök élet van miért??
2021. máj. 14. 23:44
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem fordulj pszichiáterhez, mert ez rohadtul nem normális már bocs.
2021. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jah hogy mégjobban elrontson =ossze pszihiáter csak jobban elront tömi az embert a nyugatokkal és teljesen rosszabbodik állapota már megjártam azt és nem lett jobb!!
2021. máj. 14. 23:49
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudok visszajutni a magasabb életformába amgasabb szvérába !!
2021. máj. 14. 23:50
 6/9 anonim ***** válasza:
#3-al egyetértek.
2021. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kettők k=oz=otti szvérában máshogy látsz te engem és én is téged míg te lehet magasbban vagy és magad sem tudod mit mondasz elválaszt egy vonal!!!
2021. máj. 15. 00:00
 8/9 A kérdező kommentje:
már lehet a n=ovekedési hormon se segítene sem a tesztoszteron sem az adrenalin injekció sem
2021. máj. 15. 00:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el Ted kaczynski unabomber kiáltványát. Magyarul is fent van a PDF.
2021. máj. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!