Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek az életemmel 23...

Mihez kezdjek az életemmel 23 évesen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit akarsz. Nincs objektív válasz.
2021. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Legyél ápolónő.
2021. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Menj el önkéntesnek egy évre beteg gyerekek mellé, csinálj valami hasznosat míg összeszeded magad, és kitalálod, mit akarsz az élettől.
2021. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Bármit kezdhetsz vele, én olyan dolog felé mozdulnék, ami érdekel.

Ha nem tudod pontosan, hogy mi érdekel téged igazán, akkor járj nyitott szemmel a világban és lehet hogy szembe jön veled.

2021. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
23 évesen azt kezdessz az életeddel gyakorlatilag, amit akarsz. Ha ezt itt, GYIK-en kell megkérdezni, akkor lehet némi probléma.
2021. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Tanulj. Abból baj nem lehet.
2021. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kriszti Fejér megye válasza:
100%

Nem könnyű kérdés.

Így 40 után sok mindent másképp csinálnék én is...

Ha végképp céltalan vagy és elherdálod az időd későbbi megbánhatod.

Amit biztos nem bánsz meg, az önmagad fejlesztése.

Ha eddig nem tetted, kezdj el könyveket olvasni, akár szórakozás céljából, akár önismereti célból. Az én fiatalkoromban nem volt internet, számítógép, okostelefon és a könyvek mindig elrepítettek... 🙂

Ki kellene találnod valami olyat, amit szívesen tanulnál...

Nyelvtanuláshoz például szerezhetnél társakat a neten...

Vagy részt vehetnél valami jó kis tanfolyamon, aminek később hasznát vehetnéd. Lehet tehetséges vagy valamiben, csak még nem próbáltad. Ha ez pénz kérdése, akkor keress valami olyan munkát, amivel meglesz az ára. Addig is emberekkel ismerkedsz. És ki tudja, lehet ma alapozod meg a holnap barátságát...

Én a magam részéről a halogatás nagymestere vagyok, így csatlakoztam pár kihíváshoz és online előadáshoz facen... Sosem késő tanulni és magunkat fejleszteni... 🙂

2021. ápr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Amikor én 23 éves voltam, akkor férjnél voltam és megszültem meg a kisfiamat. Amikor most ő volt 23 éves és bejelentette, hogy akkor ő megkérné a barátnője kezét és folytatná a jogosítványt meg a másoddiplomára menne, ha már a munkahelyváltása ilyen jól sikerült és ott is támogatják ebben...

Szóval érted?

Mihez kezdj magaddal?

TANULJ!

Használj ki minden lehetőséget,legyen az ingyenes, online vagy államilag támogatott. Tudod, ha papírod van, azt már nem veszik el..

2021. máj. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Cortez.felesege ***** válasza:
100%
Nem akarom megmondani mit kezdj az életeddel. Ha érdekel valami új dolog menj és tanuld meg. Ha már eleged van mindenből akkor csak élj! Élvezd az életet és buliz a barátaidal. Nyilván ehez pénz is kell a bulizáshoz, szóval dolgozhatsz is...
2021. máj. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha én most lennék 23 nem lenne se kutyám, se macskám... sporolnék kicsit, aztán húznék Tenerifére vagy Grand Canariára és ott rendezkednék be...

Sajnos 23 évesen meg azt sem tudtam, hogy léteznek ezek a helyek.

2021. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!