Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziós vagyok az arcom...

Depressziós vagyok az arcom miatt?

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok és eléggé küzdök pattanásokkal. Nagyon rosszul érzem magam miatta rendszeresen ápolom tisztítom de egyáltalán nem javul. Sírtam is már emiatt még programokat is mondtam le mert nem érzem jól magam. Tükörbe se bírok nézni utálom ezt az időszakot. Ha kimozdulok persze eltüntetem alapozóval meg korrektorral de úgy is látszik és a barátnőim mellett mégrosszabbul érzem magam hiszen nekik sokkal szebb bőrük van.

Mit tehetnék? Hogy viseljem el ezt az időszakot?:/:((

Előre is köszönöm!



2018. aug. 13. 13:37
 1/7 BlackWolf0128 ***** válasza:
93%
Szia. Ha nagyon durvák a pattanások, el kell menni bőrgyógyászatra. Sokan gyógyszert kell szedjenek miatta, ami viszonylag hamar eltűnteti őket.Ez amúgy egy természetes dolog és ne érezd magad rosszul miatta.Hidd el, a barátnőid is lehetnek még pattanásosak ;)
2018. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rengeteg pattanásom volt 14 évesen, 16 évesen elkezdtem használni a Vermix-et. Neked is ezt ajánlom. Szépen eltünteti a gyúladást és a pirosságot.

Itt a Vermix-ről olvashatsz:

[link]

A legjobb pattanások ellen.

2018. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] Ildi tart konzultációkat, de ha nem tudtok erre költeni akkor rengeteg cikkje van a blogok és youtube csatornája is.
2018. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen volt rengetek kentem ezzel azzal de nem igazán segített most így 2 évre rá már sokkal kevesebb van van hogy nincs is
2018. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy depressziós az arcod miatt. Önbizalomhiányod van, meg gátlásos vagy, dühös is lehetsz, még akár elkeseredett is, de fogalmad sincsen arról, mit érez egy klinikai beteg, aki depressziós. Ne vagdalkozz ezzel.
2018. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Stresszel hogy állsz?


Olajos-fűszeres ételek is rosszak. Egészségesen táplálkouol?

2018. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sírás. Stressz. Alapozó. Ezektől csak több pattanás lesz. Hagyd az arcod szabadon levegőzni és mindig most meg szivaccsal alaposan.
2018. aug. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!