Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Utálom az...

Mit csináljak? Utálom az embereket.

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek az emberek, egyedül érzem jól magam. A munkahelyeken sem igazán érdekelnek a kollégáim. Oda dolgozni megy az ember, nem barátkozni. Nem vagyok barátságtalan velük. De volt már egy helyen probléma az, hogy keveset beszéltem velük. (Azt hittem az a baj, ha valaki meló helyett cseverészik!)


Mit kellene tennem... Ha valaki magáról beszél nekem, semmit nem jegyzek meg. Hiába erőltetem, nem érdekelnek a többiek. Egyedül szeretek edzeni, úszni, tévézni. Van párom, van 1-2 barátom, éppen elég.qvára idegesítenek az emberek.


2021. máj. 16. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
"Van párom, van 1-2 barátom," akkor csak nem utálod őket
2021. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából az én életem is így néz ki, de sosem mondanám azt, hogy utálom az embereket. Legfeljebb nem igazán izgatnak, az életem meg pont így jó. Semmit nem kell tenned, ha így érzed magad jól. Bár úgy érzem, hogy ha ez így lenne, nem írtad volna ki a kérdést.
2021. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%

A párod és a barátaid állatok ezek szerint?

Ha én utálnám az embereket akkor tuti nem ismerkednék.

Mondjuk nem is szexelnék állatokkal.

2021. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kb én is. Egésznap elmolyolok egyedül.
2021. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is hasonlóan magamnak való vagyok, de nem utálom őket csak hagyjanak békén. Felnőttként ez általában már megoldható.
2021. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
És ez életed legnagyobb problémája? Én is introvertált vagyok, és van bajom az emberekkel, de nem utálok senkit olyan piszlicsáré ok miatt, mert hozzám szólt két mondatot. Aki emiatt utálkozik az nem komplett.
2021. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Semmi baj nincs ezzel (azon kívűl, hogy nem egészen egészséges), viszont egy munkahely megkövetelheti, hogy be tudj illeszkedni a munkáltatói közösségbe. Ha nem tudsz, akkor olyan melóhelyet kell szerezned, ahol ez nincs megkövetelve.
2021. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Kiégtél pár miatt,aztán most játszod a fejed.

Talán másképp kéne gondolkodni,és megfelőleket találni és keresni nem pedig az összeset leírni pár olyan miatt,aki nem jött be.

Gyerek vagy még.

2021. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8-as lehet, hogy neked igazad van. Viszont nem azt mondtam, hogy minden ember rossz, lehet velem van a baj. De nincs igényem jópofizni. Vannak ennek hátrányai is. Nincsenek kapcsolataim, nem ismerek sok embert.

Egyke vagyok, magamnak való. Nem érdekelnek mások dolgai, viszont így nehéz beilleszkednem. Már suliban is mondták, hogy csendes vagyok.

2021. máj. 16. 22:04
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Tehát nem érdekel más,de baj hogy nincs melletted senki?Most akkor mi is a baj?
2021. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!