Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Utálom az...

Mit csináljak? Utálom az embereket.

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek az emberek, egyedül érzem jól magam. A munkahelyeken sem igazán érdekelnek a kollégáim. Oda dolgozni megy az ember, nem barátkozni. Nem vagyok barátságtalan velük. De volt már egy helyen probléma az, hogy keveset beszéltem velük. (Azt hittem az a baj, ha valaki meló helyett cseverészik!)


Mit kellene tennem... Ha valaki magáról beszél nekem, semmit nem jegyzek meg. Hiába erőltetem, nem érdekelnek a többiek. Egyedül szeretek edzeni, úszni, tévézni. Van párom, van 1-2 barátom, éppen elég.qvára idegesítenek az emberek.


2021. máj. 16. 18:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
És most félre ne értsd,nem az az érdekes hogy megmagyarázd hogy mi is a baj,hanem hogy mi is a megoldás és mit is akarsz te pontosan. Ne találj ki bajokat,és ha mégis ezt teszed ne csodálkozz hogy vannak.
2021. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj, érvényesülésnél lehet probléma
2021. máj. 17. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!