Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan élted meg a gyászt?

Hogyan élted meg a gyászt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 11:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nekem egy ideig a sírás ment nehezen mintha elzárta volna valami. L..furcsaltam mert egyebkent nagyon könnyen sírok. Most délelőtt hallgattam egy wmn podcastot és ott is mondtak , hogy ez gyakori. Köszönöm szépen , hogy leírtad kedves utolsó. Én akkor ébredtem délután mikor Anyukám elment. Fél órára rá hivtak és elöntött van nyugalom. Én hiszek abban , hogy idejott a lelke...szerintem Apukád is ott volt. Így ezzel a tudattal picit könnyebb nekem az egész..bár nekem csak 1 hónapja történt... Még épp hogy most fogom fel
2021. jún. 1. 18:58
 12/12 anonim ***** válasza:

Anyukámat vesztettem el aki gyógyíthatatlan betegségben hunyt el 55 éves korában. Pár hónap alatt vitte el a gyilkos kór. Tudtam hogy mi fog történni és érdekes hogy a halála már kevésbé volt borzalmas ha lehet ilyet mondani. Orvosok, kórházak, különféle gyógyszerek, mindenütt csak falakba ütközött az ember mert senki nem tudott segíteni rajta. Na ez volt kegyetlen végigvinni.

Az első évek rosszak voltak aztán szép lassan elfogadtuk hogy nincs többé.

Eltelt 13 év és örökké hiányozni fog.

2021. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!