Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt a legbrutálisabb...

Mi volt a legbrutálisabb lelki és fizikai bántalmazás, amit átéltetek? Hogyan dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

Nekem lelki:A testvéremet kelett megvernem, nevelőanyám kényszerített rá. Ha nem ütöttem úgy, ahogy elvárta, akkor megmutatta rajtam, hogy hogyan kell csinálni, és addig ütött, ameddig nem ütöttem meg a testvéremet.

De fordítva is volt, hogy a tesómnak kelett engem vernie.


Fizikai:Nem nagyon tudok választani. Mondjuk mikor nyújtófával addig ütöttek még agyrázkódást nem kaptam és a kezem a háromszorosára dagadt, meg tiszta hurkás lettem mindenhol az rossz volt.

De halálfélelmem akkor volt igazán, mikor a kerti medencénkben játékból a víz alatt folytogattak. Nem játékb{l lenyomtak, hanemm utolsó pillanatban húztak fel,mikor már elengedtet az életedet, hogy na most tényleg megfulladok.


Feldolgozni nem sikerült.


2021. jan. 9. 18:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Huh, még olvasni is rosz ezeket hawer.
2021. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai bántalmazást nem kellett átélnem, lelkit annál többet, de egyik sem volt ilyen kegyetlen, mint a tied. Hány éves vagy? Szívesen beszélgetek veled, ha ez segít feldolgozni.

Nem gondolkodtál még azon, hogy a nevelőszüleidet fel kellene jelenteni?

2021. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
rúgdostak már percekig , úgy hogy gurultam a földön , de volt lovaglópálcával verés, pofozás is, semmiségekért. Ezek családban történt esetek.
2021. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Lovaglópálca? Az brutálisan fájhatott 😳
2021. jan. 9. 18:37
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Ennek a kérdésnek mi ertelme?
2021. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nevelőanyámat elítélte a bíróság, de csak felfűggesztetett kapott, mert mire bíróságra jutott az ügyünk, nagykorúak lettünk a tesómmal mindketten.

Volt egy csomó enyhítő körülmény. Pl az is, hogy már nem bánthat minket.

2021. jan. 9. 18:39
 7/31 A kérdező kommentje:
Sorstársakkal való kapcsolatfelvételnek a lehetőségét adja meg ez a kérdés.
2021. jan. 9. 18:40
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom ,hogy ilyeneket kellett megelned. De most ugye biztonsagban vagy??

Nekem fizikai bantalmazas nem volt csak sosem ereztem, hogy a csaladom szeret. Valahogy nem voltam nekik fontos, anyam inkabb a pasijat valasztotta, engem meg otthagyott 13 evesen....

Az ilyeneket nem lehet feldolgozni egyszeruen de torekedni kell ra, nem szabad, hogy ez uralja a mindennapjaidat. Fel kell epulni valahogy, ne hagyd, hogy az az ember meg most is tonkretegye a mindennapjaidat! Nem er annyit!

2021. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Biztonságban vagyok.
2021. jan. 9. 18:44
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék konkrét példát írni,mert annyiszor kaptam már szüleimtől/rokonoktól kezdve az osztálytársakon át az ismerősök/ismeretlenekig,hogy elég hamar hozzájuk szoktam.Fájt minden verés,de mindegyik egyformán,egy idő után pedig már nem éreztem,mert belemenekültem a gondolataimba,ez segített,amíg be nem fejeződött.
2021. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!