Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi aki csóró, hogy képes...

Férfi aki csóró, hogy képes magabiztos lenni?

Figyelt kérdés
Semmije nincs amire "nagy könyv" szerint egy férfinek a magabiztosságát építenie kell, de ő mégis az.

2021. máj. 18. 19:33
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
84%
A barátom pl jól néz ki, magabiztos, van kiállás.
2021. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Magabiztos az pejoratív szó számodra? Zavar, irígy vagy rá?
2021. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Mert ezt kisgyerekkorban alapozzák meg a szülők. Ha nem alapozták meg, semmilyen gigantikus vagyon nem fogja meghozni, ha megalapozták, semmilyen csóróság nem fogja letörni. Ennyi. Teljes tévképzet azt hinni, hogy külső dolgokkal önbizalmat lehet építeni. Itt is panaszkodnak ezrével, hogy ilyen gazdag vagyok, olyan szép vagyok stb., mégsincs önbizalmam. Na, ezért!
2021. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sincs 10 milliós BMW-m 20centis farkam (nem mintha a BMW tulajoknak az lenne) és még sorolhatnám. De mégis vannak dolgok amire büszke vagyok,ha más nem veszi észre akkor is.
2021. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Az mert a pénz kb. semmi. Nem attól leszel valaki, hanem h milyen vagy. Beszéltem már postásként vezérigazgatókkal, síkhülyék voltak, össze-vissza beszéltek, kínosak is voltak olykor. Nem volt bennük semmi különleges, nem éreztem kisebbségi komplexust. Ugyanolyan emberek, egy tudati szinten vannak. Sokat foglalkoztak a pénzüggyel, intelligensek, tanultak. De én tudom, ki vagyok, ismerem magam. Tudom, hogy nem az vagyok, ami a testem, és amennyit birtokolok. El lehet lenni simán csúnyán is, dagadtként is, bárhogy. Nagyon alacsony szinteken gondolkodnak így, h mid van, milyen tested van, és mnitha az mutatná az értéket. Ez anyagiasság. csak az anyagot látja, mást nem.
2021. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Hobbi amiben ki tud teljesedni.


+


Vannak olyan dolgok, amiket 0 anyagi ráfordítással tudsz fejleszteni.


Pl.: Elkezdesz edzeni, figyelni arra hogy mit eszel stb..


Lehet rettenetes az arccsontozatod és mindenhogy "csúnya" vagy, de ez megnöveli az önbizalmad és van az a szintű test, amivel szinte bármilyen csúnya arcot ellensúlyozni lehet.


Ugyan ez a személyiséged fejlesztése, az olvasás, másokkal való kommunikálás stb...


Ha valaki vicces, érdekes és csak jó vele beszélni akkor aztán tényleg teljes mindegy hogy nézel ki vagy éppen mennyi pénzed van.


+


Ezeken felül meg tudsz olyan döntéseket hozni az életben, amik biztosabb anyagi háttérhez vezetnek.


Pl.: Új szakma tanulás vagy csak szakmán belül továbbképzés stb...

2021. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!