Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy semmitérő ember vagyok,...

Egy semmitérő ember vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom, hogy öngyilkos leszek, hiszen az én életem egy nagy nulla, semmit sem ér, semmit sem értem el.


Közel 30 éves férfi vagyok, nincs semmim és senkim. Nincsenek barátaim, sosem voltak, nincs barátnőm sem, sosem volt, nem is mertem próbálkozni lányoknál. Nincs iskolám sem, csak 8 általánost sikerült elvégeznem, ezért nem is ismerkedem senkivel sem, mert szégyellem, és ezen a jövőben sem tudok változtatni - nem tudok tanulni, mert ha meg is tanulom, akkor amikor vissza kell mondani, akkor elfelejtem. Ha írásba kell visszaadni, az jobban menne, de akkor is elfelejtem és teljesen leblokkolok, és onnantól kezdve nem megy.


És inkább kerültem az embereket, a munkahelyemen (szalagmunka) sem ismer senki, semmit sem tudnak rólam.


Tehát az én életemet korán elszúrtam. Nincs iskolám, nincs jó munkahelyem, nincs sok pénzem, csak itthon ülök, erőm sincs ahhoz, hogy változtassak, de fogalmam sincs hogy kéne változtatni, merre kéne elindulni. Ha el is indulnék az úton, annak csak több év múlva lenne eredménye, amihez meg most nincs kitartásom, így csak az öngyilkosság a kiút számomra vagy a beletőrödés.


2021. máj. 18. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Rólam is ezt gondolják. Hibákból tanul az ember.Csak egy érettségim van, meg 2 szakmám. Kitartást a napjaidhoz. ;)
2021. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát azért ha lehet ne öld meg magad, másnak sem fenékig tejföl az élet.
2021. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ahhoz képest, hogy 8 általánosod van, nagyon összeszedetten írsz. Semmi okod nincs öngyilkosságra, még nagyon fiatal vagy, és számtalan lehetőséged van. Vállalkozás, új szakma, párkapcsolat, hobbi...
2021. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
66%

Gyakorlatilag ugyanez vagyok..szó szerint..életkorom 30, ugyanúgy szalagmeló, se barátok, se nő, nem is volt sose...


Bár halálvágyam annyira nincs jelenleg, de élni sincs sok kedvem.

2021. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Na akkor én mit meséljek kedves kérdező,enyhén autista vagy,a viselkedésem miatt sokszor bántottak,akik bántottak már gyerekeik vannak,ami elég nyomasztó,de ettől függetlenül nem adom fel,és tudod miért nem,mert úgy fogom fel hogy ez is egy lehetőség,eszembe nem jutna magam megölni magam,a nőkkel kapcsolatban csak annyit,hogy ne add fel,tőlem sokkal súlyosabb értelmi sérülteknek van családjuk/barátnőjük,és nekik is csak a 8 általánosuk van,azóta nagyon sok mindent elértem,a mentális betegségem ellenére,úgyhogy hajrá!!!!! ;) :D
2021. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne csináljátok már. Mindig van kiút. Ne adjátok fel Kérdező és 4. válaszoló tessék felállni.
2021. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Mintha magamat olvasnám... Én is jövőre 30 leszek, mégis ugyanott tartok az életemben, ahol pályakezdőként... Egy buta betanított munkás vagyok...

Próbáltam kitörni ebből a skatulyából úgy, hogy elvégeztem egy szakács OKJ - t. De, már a gyakorlat kezdetén rájöttem, hogy ehhez is balf@sz vagyok...

Persze, így is átrugdostak a vizsgán, de elengedtem a dolgot...

Nekem már volt több barátnőm. Igaz, mind 3 hónapig tartott csak... Egy tartott fél évig, de hagyjuk azt a kapcsolatot...

Ha nem lenne izmos testem, még mindig szűz lennék... Mindegyik csaj elmondta már a kapcsolat elején, hogy: "Mindigis egy izmos pasira vágytam! Olyan jó tested van!"...

Ronda vagyok, buta vagyok, de a testem tökéletes. De, így is fáj a lelkem emiatt, hogy a testemen kívül semmi értékes nincs bennem...

Bennem is évek óta öngyilkossági gondolatok vannak az életem miatt... Ráadásul egyedül is maradtam, mert minden szülőm elhunyt... A mama is itthagyott...

Megértem maximálisan, ha így érzel! Ez a világ nem nekünk van kitalálva!

Próbálj meg te is konditerembe járni! Nagyon jó hobbi! Amíg edzek, legalább addig mindig boldog vagyok!

2021. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Minden ember egy ember,nincs olyan h semmit sem ér.:)
2021. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Inkább lustaságnak és önsajnálatnak gondolnám a helyzetedet. Nehéz gyermek korom volt, nehéz helyzetből indultam az életbe és sok butaságot csináltam, amiért később megfizettem kamatostul. Egész életemben mindig munka mellet tanultam és így lépegettem előre. Azzal ne törődj, hogy nincsenek barátaid, mert amilyen gyíkarcnak tűnsz, valószínűleg azok még nálad is gyíkabbak lennének, ha lennének és csak visszahúznának.

Én mindig csak a munka tanulás kombót csináltam és ma már vezető beosztásban vagyok sok éve. Én ezt az egy módszert tudom. Ráadásul cigány vagyok, úgyhogy baromi nehéz volt elhiheted.

2021. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

24 eves vagyok, pontosan ezekkel a problemakkal. Es latom magamat a jovoben hogy semmi sem valtozik, mert nem tudok valtoztatni. Ez igy van. Valaki olyan kornyezetben no fel amiben rengeteg lehetoseg adott az eletben, de valaki csak nagyon limitalt opciokkal kezdhet az eletbe.


Neha elgondolkodom, milyen tanacsot adnek magamnak ha talalkoznek a mondjuk 16 eves enemmel.


Sajnos meg mindig ugyanazt a tanacsot tudnam adni, mint most magamnak.


Nincs ertelme.

2021. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!