Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy semmitérő ember vagyok,...

Egy semmitérő ember vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom, hogy öngyilkos leszek, hiszen az én életem egy nagy nulla, semmit sem ér, semmit sem értem el.


Közel 30 éves férfi vagyok, nincs semmim és senkim. Nincsenek barátaim, sosem voltak, nincs barátnőm sem, sosem volt, nem is mertem próbálkozni lányoknál. Nincs iskolám sem, csak 8 általánost sikerült elvégeznem, ezért nem is ismerkedem senkivel sem, mert szégyellem, és ezen a jövőben sem tudok változtatni - nem tudok tanulni, mert ha meg is tanulom, akkor amikor vissza kell mondani, akkor elfelejtem. Ha írásba kell visszaadni, az jobban menne, de akkor is elfelejtem és teljesen leblokkolok, és onnantól kezdve nem megy.


És inkább kerültem az embereket, a munkahelyemen (szalagmunka) sem ismer senki, semmit sem tudnak rólam.


Tehát az én életemet korán elszúrtam. Nincs iskolám, nincs jó munkahelyem, nincs sok pénzem, csak itthon ülök, erőm sincs ahhoz, hogy változtassak, de fogalmam sincs hogy kéne változtatni, merre kéne elindulni. Ha el is indulnék az úton, annak csak több év múlva lenne eredménye, amihez meg most nincs kitartásom, így csak az öngyilkosság a kiút számomra vagy a beletőrödés.


2021. máj. 18. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én sokszor elgondolkodtam rajta, hogy mit tennék ha eljutnék oda...

Akkor jöttem rá, hogy az életem nem értékes NEKEM, de lehet értékes MÁSNAK. Mindig lesznek csoportok ahol nagyon jön egy segítő kéz, így én elmennék önkéntesnek állatmenhelyre, szociális intézményekhez. Annyian vannak akiknek még annyi sem jut mint nekem. Akkor az életem hátra lévő részét nekik szentelem. Korrepetálok szegény családok gyermekét, trágyázok a kutyák alól.


Ebből annyo valósult meg, hogy eljártam a helyi menhelyre sétaltatni, ahol később megismertem a családom új tagját. Jó volt a lelekemnek másokkal foglalkozni. Most pedig a legszomrúbb napokon is van aki hozzám kucorodjon és eszben sincs feladni, mert ha én feladom akkor az a kis jószág aki az én felelősségem, visszakerülne egy szűk kis kenelbe és várhatná, hogy évek múlva talán ismét látja benne a társat. Szóval neki csak én vagyok és számít rám minden nap.

2021. máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz kezdj el járni,ha egy jó szakemberhez mész meg tud téged erősíteni,le tudod zárni vele a régi sérelmeket.

Ezekután tanulj ki valami szakmát,okjt esetleg rakd le az érettségit ha attól jobban érzed magadat,ezekután vágj bele.

Legyél Busz sofőr,esetleg kamionos,nem egy állom meló,de jobban tudsz vele keresni,több helyre is el tudsz vele jutni.

Ki kell próbálni,ha nem tetszik akkor fogd fel úgy hogy gyűjtöttél magadnak pénzt.

Buszosként elég sok emberrel meg tudsz ismerkedni,persze ez tőled is függ,ha igényes vagy magadra biztosan lesz olyan csaj-nő aki rád fog akaszkodni és ki tudja mi lehet belőle.(Falusi járaton kevesebb az esélyed mint egy városin)

Ottani volánnál érdeklődj ahol laksz,ingyen is meg lehet szerezni a jogsit.

Ha nincs b kategóriás jogsi hát tedd le,hidd el nekem meg lehet csinálni,nekem sem sikerült elsőre.

Persze ez a sofőrösdi csak akkor jó ha szeretsz vezetni.

Barátkozni is tudsz sofőrként.

Ha esetleg lesz egy kapcsolatod és már unod a városi buszozást el mehetsz máshová,pl:Hosszabb túrákat vihetsz pl Budapest-Kecskemét és így tovább,el mehetsz munkás járatra is,túrista járat belföldi majd később nemzetközi:Bécs,Pozsony, Prága,Varsó,Berlin,Róma,olasz Velence,Athén stb..

Túrista járatban az a jó hogy álltalában neked is foglalnak szállást,el mehetsz a túristákkal várost nézni,télen ha tudsz mehet a síelés,jobb helyeken még a jövő beli barát nődet is magaddal fogod tudni vinni,szerintem nem egy rossz dolog+gyűjthetsz pénzt.

Nem mondom,biztosan van ennek rossz oldala is de hát látod a szallag melónak is vannak hátrányai.

Próbaképpen egy számodra szimpatikus emberrel kezdj el beszélgetni,kérdezz tőle valamit ami a melóval kapcsolatos,ezekután majd csak alakul,arra figyázz ha ki fogsz egy negatív ember aki le akar húzni ne engedd és inkább fejezd be vele a beszélgetést.


Lehet butaság de a gazdag emberek sem egyből lettek gazdagok,egyből te sem tudod rendeb tenni az életedet,először belül kell rendet tenni de komolyan az a legfontosabb,ha belül rend van jöhet a többi.

Sok sikert. 🙂

2021. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!