Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez gondot jelent?

Ez gondot jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


7 hónapja vagyok együtt a barátommal, akit nagyon szeretek. Társkeresőn ismerkedtünk össze, egyből működött a kémia. Nagyon kedves hozzám, én miatta tanulgatok főzni, amikor nálam alszik vasalom a ruháit hasonlók.


Viszont bennem frusztráltságot okoz az, hogy a szülei több diplomások, egyetemen oktatnak. Nagyon műveltek. A párom orvostanhallgató, ötödéves. Pontosabban nem az a gond, hogy tanultak a szülei, hanem az, hogy én nem jártam egyetemre, nem tudom, hogy fogok-e valaha is. Én a kozmetika világában érzem jól magam, ebben tudok kiteljesedni. Ebben dolgozok, szeretnek a vendégeim.


Attól félek, hogy a szülei emiatt lenéznek, és nem örülnek, hogy a gyermekükkel vagyok együtt:(

A Covid miatt még nem találkoztam velük élőben. Rettegek is az első találkozástól! Állítólag nagyon szigorúak, ridegek.


Szerintem eleinte biztos nem lesznek rosszfejek velem, tekintettel a fiúkra

...de mi lesz, ha nem fognak megkedvelni, mert nem vagyok értelmiségi?:'(


Valaki tanácsot tudna adni? Bárki... akárki

...olyan rossz ez.!



2021. máj. 21. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni a szülők véleményével, az a lényeg hogy a pároddal jól érezd magad és szeressétek egymást.
2021. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen az sok mindent megnehezit, ha nem jossz ki anyosekkal, de igazabol eleg altalanos helyzet, szerintem tobben utaljak az anyosukat (meg a menyuket) mint forditva

A fiu ha szeret kiall melletted, ha nem all ki melletted akkor meg kuka mert meg fog keseredni az eleted

Persze felteve hogy nem kedvelnek a szulei. Meg korant sem biztos, hogy nem leszel nekik szimpatikus. Az hogy valakinek nincs egyetemi diplomaja nem azt jelenti hogy sotet

2021. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges ennyit aggódni ezen előre, bár teljes mértékben érthető. Te a legjobb, amit tehetsz, hogy az első találkozáskor illedelmesen, tisztelettudóan és kedvesen viselkedsz velük. Úgy is ki fog derülni idővel, hogy mennyire tudjátok a szüleivel megkedvelni egymást. A lényeg, hogy te a saját részedről tedd meg, amit tudsz.
2021. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg azért nem fognak kedvelni, mert nem vagy diplomás, az csak őket minősítené.

Felesleges ezen előre aggódnod, ráadásul nem a diploma teszi az embert. Az írásod alapján értelmesnek tűnsz, ha a párod szülei csak azért néznek majd le, mert szerintük nem vagy elég "okos", akkor nyugodj meg, mert ezek alapján ők lesznek azok, akik nem elég okosak :)

2021. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Köszi Neked is!♥️
2021. jún. 1. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!