Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet leszokni a filmnézé...

Hogy lehet leszokni a filmnézés közbeni állandó nassolásról, evésről?

Figyelt kérdés
Ha filmet nézek olyankor mindig kajálok is. Sőt úgy időzítem az étkezéseket, hogy filmezni tudjak közben. Már híztam pár kilót. Ha nem eszek, akkor nem is élvezem a filmet. Mit tegyek?

2021. máj. 21. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát ne egyél. ilyen egyszerű.
2021. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű, mert akkor nem is figyelek, és nem is érdekel annyira a film, annyira rászoktam.
2021. máj. 21. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Úgy, hogy nem csinálod. Ez tényleg ennyi.
2021. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Az baj. De van még egy módszer. Ne egyél előtte, és akkor a film alatt fogsz vacsorázni.
2021. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nassolj zöldséget, gyümölcsöt. Azt szabad.
2021. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Én van, hogy filmezés közben ebédelek-vacsozik, de később is néha nassolok. Egyszerűen jólesik néha egy kis ropit, vagy nápolyit eszetegni. Szerintem módjával, mértékkel nem árt.
2021. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Azt tudod csinálni, hogy megnézed mennyi a napi kalória szükségleted.

Ez általánosságban 2.000 Kalória körül szokott lenni és beosztod mikor mit eszel.


Nassolás helyett úgy időzíted a vacsorát, ebédet. Vagy kevesebbet ebédelsz és belefér egy kis nassolás.


Vagy bevezetsz valami mozgást, akár csak hosszabb séta.

2021. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
ne nézz filmet -> nem nassolsz
2021. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem úgy sikerült leszoknom róla, hogy mindig csináltam magamnak egy jó nagy bögre gyümölcsteát a filmhez.


Mire elszürcsölöd fel is tölti a gyomrod és elillan az evés utáni sóvárgás. A pszichéd meg idővel így leszokik róla és tea nélkül sem fogod kívánni a nasit.

2021. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Miért lett mindenki lepontozva, aki ténylegesen meg is próbált valamilyen megoldást javasolni?...
2021. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!