Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált sorstársaim,...

Introvertált sorstársaim, felkészültetek arra, hogy néhány hónapnyi extrovertált primitív kibontakozásnak lehetünk ismételt szemtanúi?

Figyelt kérdés

Ha egyvalamit megtanított ez a lezárás, akkor az az, hogy a világ elviselhetőbb hely lenne, ha az emberek este 8-ra otthon lennének, nem lennének szórakozóhely néven csúfolt fertők, nem igényelnék az emberek feltétlen a sokszor 5-szörös áron kínált, minőségtelen éttermi szemetet, nem lennének olyan helyek, ahol az emberek az ész fejlesztése helyett az izomdagasztást, majd az instagramon dicsekvést részesítik előnyben, stb.


Introvertált értelmiségiként sajnos abban a hátrányos helyzetben vagyok, hogy lekopik rólam a sekélyesség, primitívség, ami miatt a barátok igen korlátolt mennyiségben állnak rendelkezésemre, mivel sajnos a korosztályomnak az értelmi szintje fordítottan arányos az elfogyasztott alkoholmennyiséggel. A munkahelyen is (amíg be kellett járni, majd hála az égnek tartós otthoni munkavégzés lett), igyekeztem a felszínes ismerkedést elhárítani a munkatársak közt egy "ne haragudj, nem barátkozni vagyok itt, maximum szakmai jellegű beszélgetéseink legyenek, köszi" monológgal, de sajnos nem aratott túl nagy sikert, így én lettem a közellenség, viszont én az időmet a kávézgatás, pletykálás, és "csapatépítés" helyett tanulással, művelődéssel és kultúrával töltöm, ezekről pedig sajnos a primitívebb emberek nem nagyon hallottak.


A lényeg, hogy ahogy egyre közelebb kerültünk a "szabadsághoz", annál szomorúbb lettem, hogy egyre több az ember az utcán, egyre több csapat van kint, akik körében a sekélyesség minden ismérve megmutatkozik, egyre több buta, iskolázatlan, primitív, erkölcstelen emberrel kell még a boltba menet is találkoznom, mert egyébként köszönöm szépen, a 4 fal között minden a rendelkezésemre áll.


Bízva abban, hogy van még minimális értelem az emberek közt, remélem más is van hasonlóan.


2021. máj. 22. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált értelmiségiként azt utálom, hogy a hozzád hasonlók miatt néznek karót nyelt vén p*csnek minden introvertáltat. Pont nem érdekelnek az úgynevezett „szórakozóhelyek”, amíg nekem nem kell odamennem. Étteremből te is mehetsz minőségibe is, nem csak túlárazott szemetet kínáló éttermek vannak. Barátai introvertáltnak is lehetnek, szerintem neked nem emiatt nincsenek. A munkahelyi felszínes baromságok miatti frusztrációt átérzem, de rajtad áll, milyen munkát választasz. Azt, hogy az utcán meg a boltban más emberek is vannak, bírd már ki. Az ablak alatt csevegőkkel kapcsolatban meg javaslom a „légy szíves, menj arrébb, mert behallatszik”, ha nem valami vacak gettóban vagy, akkor beválik, mert a legtöbb embert zavarja, ha a beszélgetését idegen is hallja (nekem nyugdíjas nénikék csinálják az ablakom alatt napközben, olyan hangerővel, hogy valamelyikük biztos süket...)
2021. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te nem introvertrált vagy, hanem frusztrált.


Oké, én sem szeretem a tömeget és szórakozóhelyeket. De ezen kívül is van sok más lehetőség.



Nem értem, miért nézed le ennyire az extrovertáltakat. Nem bunkó mindegyikük, csupán szeretnek a társaság központjában lenni, te meg nem, ennyi . Mindenki különböző, nem lehet mindenki egyforma.

2021. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!