Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az, aki fontos nekem, és...

Ha az, aki fontos nekem, és nem hisz nekem, bizalmatlan velem, akkor egy idő után elfordulok az illetőtől? (.)

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, ha egy számomra fontos ember nem hisz nekem, kételkedik, bizalmatlan, és így is viselkedik velem, akkor én egy idő után ösztönösen elfordulok tőle, mert belefáradok abba, hogy önmagam bizonygassam. Jártam már úgy is, hogy amire a másik fél eljutott arra a szintre, hogy közölte kezd bízni bennem, kezdi elhinni amit mondok, én addigra meguntam mindent ami vele kapcsolatos. Normális ez?
2021. máj. 22. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Mostanában én is ilyen vagyok. Sőt azt se szeretem ha valaki hülyeségeken elkezd velem vitatkozni. Semmi értelme nincs de azért mondja. Na én azzal se tudok mit kezdeni.

Hogy normális e? Részemről az.

Én is belefáradtam azokba az emberekbe akiknek csak megfelelni lehetne minden egyes másodpercben arra figyelni, hogy vajon most jó vagyok úgy neki. Nincs több stressz, nincs több hülye játszmázás, nincs több problémázás semmi ilyen hülyeség. Én úgy érzem jobban jártam nélkülük.

2021. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én meg sosem játszmáztam, mindig egyenes jellem voltam, és maradok is, és azt tapasztalom az emberek nem hiszik el hogy van ilyen.
2021. máj. 22. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!