Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki minden kérést követelőzésnek él meg?

Figyelt kérdés
Az ember szépen kéri a másikat, semmi követelezőzés nincs benne, de a másik mindent követelőzésnek él meg. Azt is hogy légyszives, kérlek, jól esne, ha megkérhetnélek. Mi az oka hogy a másik mindenben követelőzést lát, és csakazért sem teszi meg amire szép normális mófon kérve van?
2021. máj. 23. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha mondjuk naponta megkérik valamire, egy idő után az követelőzéssé válik akkor is, ha benne van, hogy légy szíves
2021. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem! Egyszer van megkérve, olyan dologra amit meg tudna tenni de direkt nem akarja. Mondja is hogy ezt megtehetném de nem akarom!
2021. máj. 23. 10:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindent kontrollálni akar, mindent ő szabályoz, mindenki hozzá alkalmazkodjon.
2021. máj. 23. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Senki nem lát bele az agyába, a lelki világába. Valami biztos van, ami ezt okozza nála, valami régi sérelem, ami miatt ilyenné vált, valószínűleg. De hogy mi, azt lehet hogy még ő maga sem tudja.
2021. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neki volt egy ilyen ember az életében, akitől szépen kert dolgokat, és az így reagált, mint ő most. Lehet, hogy gyerekkorában. És ez annyira mély nyomot hagyott benne, hogy ő is ugyanezt csinálja, mert ezt látta mástól is. #4 voltam.
2021. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5ös ha ez igy van, akkor finoman szólva érettlen. Aki mással cseszik ki olyan miatt amit nem az illető követett el ellene, az bizony kicsinyes, gyerekes, érettlen.
2021. máj. 23. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam, hogy nem gyerekes. Lehet, hogy az.
2021. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aki nem bír túllépni a sérelmein amik x éve érték, és amiatt másokkal cseszik ki, az érettlen, a felnőttséget meg sem közelíti szerintem.
2021. máj. 23. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!