Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek én is laza és ne...

Hogy legyek én is laza és ne szorongjak?

Figyelt kérdés

Nemsokára vizsgázunk hónapok óta tanulok és aggódom a vizsga miatt. Vannak osztálytarsaim akik tanulnak egy keveset szarnak az egészbe nem idegesek minek ha még nincs itt a vizsga lazán kezelik.

Én meg fel éve izgulok , tanulok, jó jegyet is szeretnék szóval érthető hogy becsületesen tanulok de semmi lazaság nincs bennem a toll is remegni fog a kezemben aztán kapom ugyanazt a jegyet mint aki semmit se készült.

Hogy győzzem le ezt hogy az élet bizonyos területein ne gondoljam túl, ne szorongjak előre?


2021. máj. 23. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Igyál
2021. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk nem osszehasonlitani magad olyanokkal, akiknek alapbol nagyobb a tehetsege, vagy okosabbak. Ha nem tanulnal kettest kapnal, vagy megbuknal. Tehat magadert tanulsz honapokat. Az ne erdekeljen, hogy masnak megy a felkeszules 2 het alatt is. En se tanultam soha egy vizsgara se 3 napnal tobbet, megis mindig negyest, ötöst kaptam. Masok meg heteket szenvedtek egy nyomorul harmasert. Megerte hogy tanultak? Valoszinuleg meg, mert tanulas nelkul ők meg is buktak volna. De neked erdemes ezen bosszankodnod? Nem. Csinald akkor azt amit ők, ha annyira stresszmentesen akarsz elni, es majd meglatod milyen eredmenyt ersz el 1-2 het (vagy nap) tanulassal csupan. Ha megbuksz, meg rajossz majd, hogy felesleges volt utalkoznod. Az nem az ő hibajuk, hogy nekik jobban megy ez, mint neked.
2021. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!