Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ne szorongjak élőben?

Hogyan ne szorongjak élőben?

Figyelt kérdés
szóval van egy lány barátom (én is lány vagyok) és chaten minden jó tök jól elbeszélgetünk kb már legjobb barátok vagyunk pont olyan mint én, de élőbe mindketten félünk a másiktól hogy mit gondol és egyikünk se mer hozzá szólni a másikhoz élőbe, mind ketten be vagyunk feszülve meg ilyenek, alapból mindketten olyanok vagyunk hogy nincs sok barátunk és mások szemében talán fura emberek vagyunk, és szerintetek mit kellene tegyek hogy élőbe is minden ugyan olyan legyen mint amikor pl messengeren beszélünk? tudom tudom elég rossz meg katasztrofális hogy chaten minden jól megy de nem tehetek róla meg ő sem, ti mit tennétek?

2021. márc. 19. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez egy generációs probléma ami veled van (velem is ez van ne érts félre), tehát a mai fiatalság már jobban elbeszélget online mint élőben. Én is online sokat tudok dumálni, de élőben már nem is érdekel az egész téma csak idegesít hogy ilyen kuka vagyok sokszor.

Azzal lehetne megoldani ha mind a ketten elkezdenétek erről a problémáról beszélni..kifejezetten erről és a szorongásotokat is megosztani a másikkal, hogy miért van stb. Talán enyhítene a kellemetlenségeken

2021. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Először is találjatok egy közös témát modjuk egy közös sorozat amit néztek vagy akármi amiről mind a ketten tudtok beszélni. Talizatok sűrűbben amikor csak lehet.
2021. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!