Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy ne szorongjak...

Mit tegyek, hogy ne szorongjak és el merjek menni a szakmámban dolgozni?

Figyelt kérdés

Ápolónőként végeztem és utána szereztem fogászati asszisztens szakmát, de eddig még csak gyárban dolgoztam mert ott egymagam elvagyok, csinálom a dolgom.

A szakmáimban nem tudom megállni a helyem úgy érzem mert gondot okoz a kapcsolatteremtés, nem vagyok egy mosolygós típus és szorongok, ha emberek között vagyok, nem tudok nyitni senki felé. Valahogy tudnék ezen javítani? Zavar, hogy kevesebb munkával zgyanannyit vagy többet is kereshetnék.


2021. ápr. 12. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy napraforgó, ez jó tulajdonság.
2021. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Menj egy pszichológushoz. Ha ennyire szorongol emberek közt, hogy nem tudsz mellettük állni vagy egy felszínes beszélgetés lebonyolítani velük, az nem egészséges. Érdemes lehet elgondolkodni a kialakulásának az okán, mert gondolom a szakma kiválasztása előtt még nem állt fent.
2021. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De fent áll már alsós korom óta, szenvedve csináltam végig az összes sulit, végigsírtam sok éjszakát miattuk.

Jártam már pszichológushoz iskolás koromban, de nem javult, inkább csak egyre rosszabb .

2021. ápr. 12. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Önfejlesztő könyvek esetleg?


De ha már olyan régen fentáll, akkor miért nem valami elvonulós szakmát valasztottál, miért egy olyat ahol emberekkel kell dolgoznod?

2021. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!