Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A miniszterelnöknek, Orbán...

A miniszterelnöknek, Orbán Viktornak, miért van kifejezetten kisnövésüekre jellemző alkata, amikor nem is törpe és ráadásúl sportolt is?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt a kiugró feneket, a görnyedt tartást és a pocakot. Mutatok egy képet, habár ez tulzó, groteszk és azért nem ilyen vészes a helyzet, de nekem ez ugrik be elsőnek róla.
2021. máj. 24. 21:10
 1/7 A kérdező kommentje:
http://www. kepfeltoltes ( PONT) eu/view.php?filename=198orban (pont) png
2021. máj. 24. 21:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Ehhez csak egynek van köze: a szülőknek.

Az emlegetett többinek nincs rá befolyása.

2021. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
56%

Most tulajdonképpen mi a kérdés?

Orbán fiatalkorába focizott. Focisták általában alacsonyabb emberekből lesznek, mert könnyebben tudnak cselezni. Az, hogy idősebb korára pocakot növesztett, az lehet gyógyszer mellékhatás is, de lehet a stressztől is.

2021. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Most tulajdonképpen mi a kérdés?"


"miért van kifejezetten kisnövésüekre jellemző alkata"

2021. máj. 24. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:

"miért van kifejezetten kisnövésüekre jellemző alkata"


Bocs,de én sem igazán értem,mit akarsz ebből kihozni.Ha valaki alacsonyabb,akkor nem lesznek hosszú,nyúlánk végtagjai.Genetika.Mint ahogy a kiugró fenék is.A pocakosodás meg nyilván még jobban "tömöríti" az embert,rontja a testtartást is.

2021. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Az, hogy valaki sportolt 20 évesen nem jelenti azt, hogy ez látszani fog rajta 50 felett is :D


Ha viktor most is sportolna és pacal helyett enne valami értelmeset is, akkor valószínűleg fittebbnek nézne ki. Ettől persze lehet, hogy ass to grass guggol 200 kilóval, ki tudja.

2021. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gauntszelleme válasza:
Mert csak döglik,zabál.Mit erőlködjön,a lóvéja miatt úgyis lecummantja minden nő.
2023. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!