Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, ti szerettek...

Lányok, nők, ti szerettek kifejezetten nagy, bő kapucnis pulcsikban és oversized pólókban járni? Nagyon furcsának tartanátok, ha egy fiúnak ez pont, hogy bejönne, imponálna és tetszene neki, ha ilyen típusú felsőkben jártok?

Figyelt kérdés

Csak mert ugye nagyon sok férfinál derogál ez a fajta öltözködés egy lányon, és jobban szeretik a feszülős, többet mutatós darabokat.

Ha leírjátok az életkorotokat is a válaszotok végén, azt megköszönöm :)



2021. máj. 23. 19:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Billie Eilish-fanok előszeretettel hordanak ilyen "extra-susogós" cuccokat.
2021. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Általában mindenhova bő melegítőpulcsiban, és egy melegítőnadrágban járok. Szeretni szeretem, azt viszont tényleg nem, hogy a pasik nagyrésze szerint ettől már nem is nő valaki.
2021. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Tepfal ***** válasza:
96%
Engem mondjuk pont nem érdekel, hogy ki mit gondol, nem azért öltözködöm, hogy bárkinek is tetszek. Az oversized cuccok szerintem sokszor nem praktikusak, főleg hogy én tényleg nagyon pici vagyok, szóval ilyeneket nem hordok, de nem azért, mert aggódom, hogy ettől nem leszek vonzó. Egy kényelmes melegítőben simán elmegyek boltba, vagy bárhová igazából a munkahelyemen kívül, ha ahhoz van kedvem.
2021. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

En csak otthon hordok ilyen bo ruhakat.Utcara se annyira

szukben megyek de azert noiesen oltozom a testalkatomnak megfeleloen.

34/N

2021. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
19%
Angol lanyok bomba testtel aranyszoke hosszu hajjal ilyet hordanak nagyon rovid sorttal vagy skinny nadraggal.
2021. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
Utálom a susogóst de szarul nézek ki és ez eltakar - meg ez olcsó, és évekig nem kell pótolni őket. 28 N
2021. jún. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
Oriasi melleim vannak. Mikor nem akarok az istenadta kulsommel krvas lenni, vagy feltunest kelteni, akkor igy jarok. Beszolnak ugyanugy, de van egy elharito jellege. Nekem elonytelen, mert a derekam nem latszik, de vekony normal mellu lanyok alakjat ugyanugy kirajzolja es tok jol tud kinezni. Lasd 80-90-es evek.
2021. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
40%

Ilyet max kis tini csajok hordanak, én már kinőttem ebből. Itthon még elhordom a kinyúlt mackó nadrágot, de még a boltba se megyek el így.


Nem tartom furának, mindenkinek más az ízlésvilága.


32/N

2021. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
80%
Én csak oversized polókba meg mom jeansokba járok
2021. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
ezek jok várandosan is, meg nem várandosan
2021. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!