Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltból lehet extrover...

Introvertáltból lehet extrovertált? Vagy a kettő között?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

Eleve hülyeség ez a beskatulyázósdi.

2021. máj. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hat igen csak ez a "beskatulyázósdi" dolog nem onszantunkbol jon
2021. máj. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Önfejlesztéssel hosszú évek alatt. Bár az alap személyiségtípust nehéz befolyásolni.
2021. máj. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő közöttre eljuthatsz simán,nekem is ez szerencsére sikerült,de a teljes extrovertáltságot elérni introként nagyon nehéz és nem tudom,hogy egyáltalán lehetséges-e. Kb folyamatosan mászkálnod kéne,valakin lógni,mindig ismerkedni szóban (ha írásban is az vagy,akkor azt persze lehet előrébb tenni),és így karantén után még könnyebb is,mert az ember menni akar,de ez az érzés is így lehet csak időszakos,utána meg magadra kéne erőltetni.
2021. máj. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az extrovertáltság vagy introvertáltság nem mindig ilyen egyértelmű dolgok.Sok embernél arról van szó,hogy inkább extrovertált vagy inkább introvertált.Ha nagyon intronak érzed magad,akkor inkább a kettő közé juthatsz el,nagyban extrovertált valószínűleg nem leszel,mert az alapszemélyiséged nem erről szól.
2021. máj. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen. Én nagyon introvertál voltam középiskolában, féltem az osztálytársaimhoz szólni, féltem, hogy kinevetnek, cikinek tartanak. Első év végén eldöntöttem, hogy jövőre megpróbálok barátkozni és legüzdöm ezt a badarságot végre.


Úgy is lett, habár most sem nevezném magam extrovertáltnak, de idegen emberekkel, barátokkal a beszéd simán megy, sőt, sokszor én beszélek először.



Szóval igen, leküzdhető, de bébilépésekkel és nem szabad meghátrálni egy-két bakitól.

2021. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem beskatulyázás, hanem lehetőség arra, hogy egy szóval jellemezhessük azt, hogy nagyvonalakban mi a helyzet.


Kérdező, miért szeretnél ezen változtatni?

Ha valami szociális fóbiád van, azzal érdemes pszichológushoz menni, de úgy egyébként intrónak lenni király dolog és értékesek vagyunk.

2021. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel az introvertáltság nem egyenlő a gátlásossággal, nem lehet alapvetően megváltozni.


Ha társaságban teljesen feloldódsz és feltöltődsz, akkor valójában egy korábban gátlásos extrovertált vagy/voltál.


Ha viszont lubickolsz emberek között, mégis elfáradsz, és utána hosszabb egyedüllétre van szükséged, introvertált vagy.


Freddy Mercury is introvertált volt. Pedig elsőre nem hinnéd el róla.

2021. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elég sok bajom van és szeretnék változtatni mert így nem jó az élet.. Szociális fóbia, zárkózottság, introvertáltság, és téma sincs miről beszéljek. Hát jah..
2021. máj. 25. 10:54
 10/11 anonim ***** válasza:

#8

*Bocsi, Freddie - a Queen egykori énekesére gondolok.

2021. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!