Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy introvertált lány és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált lány és egy extrovertált fiú között, hogyan működtetne jól egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és nemrég vallottam szerelmet egy introvertált lánynak, elméletben együtt vagyunk, de nem érzem azt amit kéne...


Magamról röviden annyit, hogy eléggé szeretem a társaságot, az embereket, szeretek beszélgetni, bulizni stb. Ezek mellett szeretek olvasni és gamelni, gitározok, verseket írok. Picit idegesítő személyiség vagyok (vagyis a menő lány osztálytársaim szerint), de emellett rengetegen bírnak.


Egyik lány osztálytársam már év elejétől bejött nekem, nagyon tetszett. Inkább ilyen csendesebb, olvasósabb típus, zenét hallgat szünetekben nem nagyon komunikál másokkal. Őszintén szerintem ezzel semmi baj nincs és inkább ez az ami megfogott benne, hogy nem olyan, mint a nagymenő lányok, van benne valami különleges...


Elhívtam egy könyvbemutatóra ami után elmondtam neki, hogy szeretem és megcsókoltam... Tudom elrontottam a dolgot, de egyszerűen csak vittek az érzések.


Már majdnem másfél hete együtt vagyunk, de valahogy nem érzem, hogy szeretne, vagy, hogy érdekelném. Ha haza kisérem, mintha örülne neki, de nem nagyon tudom ezt fixre mondani.

Nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni, próbálok vissza venni a tempóból és lassan haladni, csak valahogy olyan nehéz ez számomra. Megszoktam, hogy én minden módon amin tudom kifejezem a szeretetem.

Miben kéne változzak, hogy esetleg ő is kezdeményezzen beszélgetést vagy akármit, vagy mivel tudnék az ő kedvére tenni?


Tudom zavarosak a kérdések, de egyszerűen a fejemben is tiszta zűr van, amikor erre gondolok. Remélem érthető voltam!

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2018. márc. 1. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Látod, hogy sehogy.
2018. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikációról nem írtál semmit. Mennyit szoktatok beszélgetni? Ő is mesél magáról nem? Vagy eddig mennyit beszélgettetek mielőtt összejöttetek? Szerintem nyugodtan elmondhatod neki, hogy mit érzel. Kérd meg, hogy ő is mondja el mit gondol a kapcsolatotokról. Annak úgy nincs értelme, hogy bandukoltok némán egymás mellett és találgatsz mit gondol a másik. Próbáld meg nyitottabbá tenni. Nem neked kell visszavenned a saját egyéniségedből, nem kell változnod.
2018. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még csak másfél hete vagytok együtt, ezért ne várj tőle nagy dolgokat. Komoly, normális érzelmek kialakulásához idő kell. Meg lehet, hogy óvatos is.

Írod, hogy látszik, hogy örül, ha hazakíséred. Nem kell ezt túlgondolni. Nyilván nem lenne veled, ha nem szeretne veled lenni.

2018. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ha rá erőlteted magad, nem biztos hogy " szeretetnek" érzi.

Nehéz dolog ez tudom . Légy figyelmes. Legyèl vele. Aztán majd alakul.

Lehet a lány nem örülten szerelmes beléd a fene tudja. Légy vele türelmes.

Lehet a kézfogás vagy az ölelés is sok neki nehogy a csók :) :/

2018. márc. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Nem hiszem, hogy sok lett volna, hogy megcsókoltad az első randin. Ha sok lett volna neki, akkor nem találkozott volna veled többet.

Semmi gond ezzel a lánnyal. Majd szorosabb, érzelmesebb lesz a kapcsolatotok, ha már jobban megismertétek egymást.

2018. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen visszahúzódóbb lány vagyok.

Nekem volt kapcsolatom ilyen menőbb fiúval,aki extrovertált volt. Nem tudtam csak több idő után kifejezni az érzelmeimet.

Most szerelmes vagyok egy fiúba aki elvileg viszont szeret. Felé se tudom annyira kimutatni az érzéseimet de próbálom. Még el se mondtam neki hogy mit érzek iránta mert félek a csalódástól.

Szerintem legyél vele türelmesebb,idővel ő is ki fogja mutatni az érzéseit.

2018. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
#6: Hány ilyen történet kell még ahhoz,hogy megtanuljatok, az ilyen menő fiúkákat kerülni kell?? Ahányszor ezt csinálod,annyiszor fogod a következményeit megérdemelni.
2018. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ki vagy, de nagyon emlékesztet ez a történet valki(k)re a sulimból:D

De a kérdésre válaszolva valószínűleg a lánynak is bejössz, ha engedte, hogy megcsókold, csak mivel félős/csendesebb nem tud még megnyílni annyira előtted, hogy kimutassa azt, mennyire szeret. Személy szerint én is csendesebb falyts vagyok, de inkább beszédes fiúkat szeretem, mert ök tudnak témát adni beszélgetés alatt, sokkal jobban érzem magam velük, de néha lehet nem veszik ezt észre, pedig nem így van:)

2018. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

*ők, *falyta

Bocsi a hibák miatt:)

2018. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#7 #6vagyok.

Az volt az első kapcsolatom, akkor még fogalmam se volt róla hogy az ilyen fiúk becsapnak. De már tanultam belőle.

Akibe meg most szerelmes vagyok ő nem az tipikus a lányok kedvence, még barátnője se volt.

2018. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!