Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van barátság introvertált és...

Van barátság introvertált és extrovertált között?

Figyelt kérdés
Egy introvertált hol tud könnyen barátkozni? Vannak direkt "introvertáltaknak" kialakított ismerkedő oldalak vagy olyan oldalak ahol opcionálisan rá lehet szűrni?

2016. dec. 13. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van. Tobb extrovertalt baratom van mint introvertalt, egyszeruen jobban egeszitjuk ki egymast.

A szuresrol meg: 1) nagy hulyeseg, az eletben is tobb fele szerelmed, baratod, ismerosod van, lesz, szokj hozza 2) pluszban meg felesleges is, mivel csak egy nagyon maganyos introvertalt kepes szerintem odaig fajulni, hogy neten baratkozzon.

2016. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Van. Én introvertált vagyok (elég durván) és a legjobb barátom pont az ellentétem, ő nagyon extrovertált személyiség.

A további kérdéseidre sajnos nem tudom a választ, mi itt gyakorin ismerkedtünk meg :)

2016. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom totál extro, én totál intro. Hihetetlen módon kiegészítjük egymást.
2016. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátság a jó és a gonosz erői között? A fény és a sötétség között? Elfek és orkok között? Férfiak és nők között? Alacsonyak és magasak között? Okosak és buták között? Dagadtak és soványok között?

NINCS! SOSINCS!

Ezt jól jegyezd meg ifjú padawan.

2016. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hiszek ebben, mert extrém introvertált vagyok, és akik eddig barátkozni próbáltak velem, eltűntek, leléptek, elszörnyűlködtek. Nem értenek meg engem, nem kapok senkitől szeretetet, amit meg én adnék, arra nincs szükségük és a szeretteimnek is állandó szenvedést okozok.


Sajnos túlzottan sokáig voltam magányos, már nem hiszem, hogy a folyamat visszafordítható. Kivéve, ha lenne olyan, aki minden körülmény között elfogadja az összes nemnormálisságomat és minden körülmény között szeretetet és megértést kapnék és az elképzeléseimben is támogat, amikkel a fájdalmaimat fel tudnám végre dolgozni.

2017. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!