Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne már jó nekem? Nemrég...

Mi lenne már jó nekem? Nemrég vége lett egy rossz kapcsolatomnak. Azthittem, hogy így majd jó lesz, de nem jó. Egyedül se jó, ha próbálok ismerkedni, az sem jó. Mi lenne már jó nekem?

Figyelt kérdés
A rossz kapcsolatot se akarom vissza. Semmit se akarok,semmi nem jó.
2015. ápr. 8. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Előbb túl kell lenni az előzőn. Megtanulni jól egyedül lenni, nem magányosan, megvárni míg nyitottá válsz az újra.
2015. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nemdetalánbiztos ***** válasza:

Ha hosszabb kapcsolat volt, akkor kell egy kis idő míg kizökkensz a megszokott párkapcsolati "valakivel vagyok" állapotból. És hozzá szoksz, hogy most egyedül vagy.

Ismerkedni mindenképp ismerkedj, mert az sokat segít a mostani helyzeten való túllépésben. A legrosszabb amit tehetsz, hogy bezárkózol.

2015. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bárcsak vissza lehetne javítani a régit olyanra,amikor még jó volt.
2015. ápr. 8. 20:12
 4/4 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy ennek most azért lett vége, mert valami sokkal jobb vár rád.
2015. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!