Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek itt miért éreznek...

Az emberek itt miért éreznek arra késztetést, hogy válaszadás helyett simán bemásolnak egy hasonló vagy nem hasonló kérdést?

Figyelt kérdés
Sokaknak feltűnhetett, hogy itt egyesek konkrét válasz adás helyett simán bemásolnak a kérdéshez hasonló kritériumokkal küzdő kérdést és gondolom letudják ezzel, hogy tessék azt keresgélj ne nekem keljen válaszolni stílussal. Kérdem én az ilyen emberek akkor minek vannak ilyen oldalon ahol válaszokat várnak sokan? Sokszor jó, hogy megtalálnak hasonló kérdéseket de máskor meg néha trollkodásból bemásolnak tökre nem hasonló kérdéseket általában 4-5öt és néha megvádolnak, hogy ezeket is te raktad ki mi? Ennek mi értelme? ÉS ha igen, kb olyanokat másoltak be néha, hogy más más más kategóriákban kérdeztem és amiket bemásoltak rohadtul nem az én kérdésem mégis ők hajthatatlanok mintha ilyen kommentel bebizonyítják, hogy azokat igen is én írtam...Csak engem idegesít ez a jelenség? Én egyszer kérdeztem valamit már jó régen és vártam bizakodva erre csak egy megközelíthetőleg sem hasonló kérdést másolt be valaki semmi egyéb mondandóval...ez csak nekem tűnik lustaságnak? Főleg a vádaskodás bosszant, valahogy mintha élveznék pedig sokszor pont hogy ők tévednek..

2021. máj. 26. 06:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Egyes emberek miért éreznek késztetést arra, hogy többször feltegyék ugyanazt a kérdésüket, vagy mielőtt kiírnák, miért nem keresnek utána, hátha már egyszer valaki feltette ugyanezt?
2021. máj. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Bárki felteheti ugyan azt a kérdést akárhányszor. :3

Örülj neki. Átmásolod a szöveget és már kapod a zöld jelet.

Amennyiben bármi más felesleges dolgot löksz oda piros kéz.

Persze nem érdekel senkit, de a kérdés alá válasz való és ennyi nem több.

Kérdező ez mindenkit zavar, csak elfogadjuk hogy vannak ilyen értelmi szinten lévők is. Hagyni kell őket is élni és figyelmen kívül hagyni.

2021. máj. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Mert pl. kiscsilliószor megkérdezték, hogy mi a véleményed az abortuszról, a fegyvertartásról vagy a halálbüntetésről, minek hozzá még egy? Már amikor írja a kérdést is feldob az oldal egy csomó hasonlót, mi a fenének írja ki? Olvassa el azokat.
2021. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha valaki megkérdezi, miért szeret valaki piros zoknit hordani, akkor erre a hasonló kérdések alatt adott válaszok tökéletesek, a kérdezö kap egy csomó választ anélkül, hogy mindenkinekújra kellene írnia, aki az elözö kérdésre válaszolt.

A legtöbb esetben a kérdezö megtudja, ami érdekli, azaz a link értelmes válasznak számít.


Hivatalosan nincs megengedve, hogy ugyanazt a kérdést valaki töbször kiírja, de vannak, akik már sokadszorra szó szerint ugyanazt kérdezik - nekik meg tökélesen jogos, ha az azonos kérdésre írt válaszokat belinkelik


A másik, hogy sajnos az itteni keresö nem túl optimális, ha keresel egy témát, nem lehet az ezzel foglalkozó kérdéeket megtalálni. Ha meg kiírtad a kérdést, akkor akik emlékeznek a hasonló témájú elözö kérdésekre, ott szintén sokat segít a belinkelés.

2021. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Én az olyan kérésekhez szoktam más kérdéseket linkelni, ahová olyan válaszok valók, amelyek mindig aktuálisak, nem avulnak el. Pl. hogy milyen volt a 90-es években élni, milyen hasonló filmek vannak, mi történt a legutóbbi osztálykirándulásodon. Rengeteg ezekhez hasonló kérdés van. Miért írnám le még egyszer a válaszomat tizenöt másik emberrel együtt, vagy másolnám be egy régi válaszomat, amikor egyáltalán nem vagyunk előrébb annál, mintha belinkeltem volna egy hasonló kérdést? Csak elment tizenhat embernek sok-sok perce hiába. Holott a kérdező egyetlen kattintással eljuthatott volna akár többtucat válaszhoz, sőt, ott még több ilyen kérdéshez. Mi a baj ezzel? Hogy nem írnak hozzád egy kedves szót, csak odadobnak egy linket? Neked meg nem kéne új kérdést kiírnod, csak használni a keresőt, ugyanis van nagyon sok ilyesmi kérdés. Ugyanazt megkapod a régi kérdésnél, csak egy kereséssel, sokkal gyorsabban, sokkal több embertől. De a te lekezelő stílusodról is lehetne beszélni.
2021. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5.hol vagyok lekezelő mikor csak kérdezek?
2021. máj. 26. 19:38
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
A KÉRDÉSED stílusa lekezelö!
2021. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7.szerintem nem az..
2021. máj. 26. 19:50
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

"miért éreznek arra késztetést" Mi az, hogy késztetés? Ami belülről jön, hogy KELL? Te is késztetést éreztél e kérdés kiírásakor? Belső inger, mint a csuklás, hogy most nekem linkelnek KELL egy kérdést?

"simán bemásolnak" Honnan tudod, hogy nem töltöttek el vele ugyanannyi időt, mintha leírták volna ugyanazt a választ, ami máshol már húsz helyen ott van?

"nem hasonló kérdést" Én ilyennel még nem találkoztam, de biztos előfordul. Vagy véletlenül, vagy troll. Nem tudom, miért kell erről kérdést feltenned, miért foglalkoztat ez ennyire, amit magadtól is tudhatnál.

"itt egyesek konkrét válasz adás helyett simán bemásolnak a kérdéshez hasonló kritériumokkal küzdő kérdést és gondolom letudják ezzel" Mi az, hogy letudják? Nem kötelesség válaszolni, azok az "egyesek" mégis megteszik, és segítenek itt vele. Ez nem "letudás". Meg mi az, hogy küzd a kérdés?

"Kérdem én"

"az ilyen emberek akkor minek vannak ilyen oldalon"

"trollkodásból bemásolnak"

"4-5öt"

"megvádolnak"

"ÉS ha igen, kb olyanokat másoltak be néha, hogy más más más kategóriákban kérdeztem és amiket bemásoltak" Ez nem jelent semmit.

"rohadtul"

"ők hajthatatlanok"

"mintha ilyen kommentel bebizonyítják"

"engem idegesít ez a jelenség"

"lustaságnak" Az nem lustaság, hogy nem húzza az életéből az időt, miközben egy kattintással elérhetővé teszi a kérdezőnek ugyanazt.


De az is beszédes, hogy az utolsó mondatomba kötöttél bele ahelyett, hogy belátnád: igazam van.

2021. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9.jólvan ha te ettől most jobbnak tartod magad :D

de semmi lekezelő szándék nem volt bennem az más hogy te így látod

2021. máj. 27. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!