Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek itt miért éreznek...

Az emberek itt miért éreznek arra késztetést, hogy válaszadás helyett simán bemásolnak egy hasonló vagy nem hasonló kérdést?

Figyelt kérdés
Sokaknak feltűnhetett, hogy itt egyesek konkrét válasz adás helyett simán bemásolnak a kérdéshez hasonló kritériumokkal küzdő kérdést és gondolom letudják ezzel, hogy tessék azt keresgélj ne nekem keljen válaszolni stílussal. Kérdem én az ilyen emberek akkor minek vannak ilyen oldalon ahol válaszokat várnak sokan? Sokszor jó, hogy megtalálnak hasonló kérdéseket de máskor meg néha trollkodásból bemásolnak tökre nem hasonló kérdéseket általában 4-5öt és néha megvádolnak, hogy ezeket is te raktad ki mi? Ennek mi értelme? ÉS ha igen, kb olyanokat másoltak be néha, hogy más más más kategóriákban kérdeztem és amiket bemásoltak rohadtul nem az én kérdésem mégis ők hajthatatlanok mintha ilyen kommentel bebizonyítják, hogy azokat igen is én írtam...Csak engem idegesít ez a jelenség? Én egyszer kérdeztem valamit már jó régen és vártam bizakodva erre csak egy megközelíthetőleg sem hasonló kérdést másolt be valaki semmi egyéb mondandóval...ez csak nekem tűnik lustaságnak? Főleg a vádaskodás bosszant, valahogy mintha élveznék pedig sokszor pont hogy ők tévednek..

2021. máj. 26. 06:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem volt benne lekezelö szándék, akkor kicsit nézz utána annak, hogy miylen stílusban illik egy kérdést megfogalmazni anélkül, hogy mások fennakadjanak rajta.
2021. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11.itt egyedül te vagy fenn akadva és ezen lovagolsz egy ideje :D...
2021. máj. 27. 17:02
 13/15 A kérdező kommentje:

11.Plusz én befejeztem veled a szócsatát.

Engedd el, nem neked való a gyakori ha ezt lekezelőnek nézed és ennyire fenn akadsz és lovagolsz rajta ennyit hogy még a mondataimat is kihámozod...

2021. máj. 27. 17:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Két külön ember, de ne zavarjon...
2021. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Emberek fejezzétek be kérlek..

Semmi lekezelő szándékom nem volt még ha az is bocsánat ez van de ne kelljen ezen már ennyit vergődni. Más kérdéseknél érdekes senki nem akad fenn pedig azok durvábbak néha...

2021. máj. 27. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!