Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sikeresnek érzed magad az...

Sikeresnek érzed magad az életedben?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekelne, hogy te legyél akárhány éves sikeresnek érzed magad? Elérted, vagy közel jársz ahhoz amit elképzeltél, ami céljaid voltak? Komolyan érdekelne a dolog. Itt vagyok 22 évesen, és a felét se értem el annak amit el akartam érni erre a korra. Meséljetek, ti hogy haladtok, ti hogy érzitek?

2021. máj. 27. 16:30
A kérdező szavazást indított:
Elértem nagyrészt mindent amit akartam.
Elértem a felét azoknak amit akartam.
Teljesen más irányba sikerült mennem, mint amit terveztem.
Nem sikerült semmit elérnem, amit akartam.
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
24 éves leszek lassan és csak érettségim van és egy rendszergazdai végzettségem!jogsim most nyaron lesz, szeptembertől meg albiba költözök!Szar egy életem van, mert lányoknál nincs sikerem, eddig mindegyik barátnőm megcsalt, de alkalmi kapcsolatot meg tudok szeretni bármikor, de ahhoz meg kedvem nincs, hogy csak szex más semmi...talán egy társ kellene akivel tudnék tervezni mert most csak mennek az éveim és félek, hogy ez így fog folytatódni!jó pár éve csak egyhelyben toporzékolok!
2021. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Tulajdonképpen megkaptam mindent amiről kamaszkén álmodoztam, csak jóideig nem is vettem észre, hogy ez már az :)
2021. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1-es Remélem találsz magadnak egy hűséges gondoskodó párt. Sok sikert a költözésben, és a továbbiakban, hidd el mindig akkor toppan be valaki életébe a szerelem mikor nem számít rá:)
2021. máj. 27. 16:43
 4/10 A kérdező kommentje:
#2-es Nagyon örülök neki, hajrá a továbbiakban is!
2021. máj. 27. 16:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sikeresnek érzem magam. Még nem értem el a céljaimat, koromból kifolyólag, de úgy érzem nagyon jó úton haladok. Felülmúltam az elképzeléseimet, pedig optimista vagyok.
2021. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol voltam és ahova jutottam az siker az én számomra.
2021. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok, következő félévben lesz meg a mérnökinformatikus diplomám, van jó munkahelyem, pénzem, életem 0. Végülis idézőjelben ez volt az amit el akartam érni, de nem érzem túl jól magam, dolgozom mint az őrült megállás nélkül. Kifejezetten irigykedem azokra az ismerőseimre akik sokkal egyszerűbb munkákat végeznek szakközép vége óta, ha lejár a munkaidő nem csörög a telefon este 10-kor hogy váltsák meg a világot reggelre stb..
2021. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a heteshez. 31 éves orvos vagyok, nettó millió felett keresek havonta, de én is úgy érzem, hogy semmi értelme az egésznek. A szakma Magyarországon társadalmilag gyakorlatilag lesajnált, sok beteg úgy beszél velünk, mint a kutyával, ráadásul az egész fiatalságom, ráment feleslegesen erre a sz.rra. Se normális párkapcsolat, se gyerek... van a munka, meg van a munka, meg a magány... 18 évesen el kellett volna mennem szakmunkásnak.
2021. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem elértem mindent amit szerettem volna.Van párom, 3 gyerekem a kicsivel most itthon vagyok, de vissza tudok menni dolgozni 2 év múlva. Saját hitelmentes házunk van,2 autó. Úgy gondolom nem panaszkodhatok
2021. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

20 vagyok. Nem érzem magam sikeresnek eddig, de még változhat. Voltak céljaim, amiket vegyesen sikerült eddig teljesítenem. Meglett a jogsi, C1 angolból (ez nem volt tervben amúgy, hirtelen felindulás volt, mert egy tanáromnak akartam bizonyítani😆😅), egyetemen tanulhatok, ott és azt, amit szerettem volna, és tanulmányi sikerek.

Eddig évekig minimum heti 2x, de max 6x sportoltam/mozogtam, most abszolút nem. Párkapcsolatom sosem volt még, barátaimat is egy kézen össze tudom számolni, életem most konkrétan 0. Egy ideig itt/neten próbáltam valamelyest pótolni, de hamar rájöttem, hogy nekem nem megy, és nem is szeretném már.

Azt hittem ennyi idősen lesz még minimum egy német B2-m és/vagy koreai B2-m (nem ítélkezni, messze a kpop berobbanása előtt kezdtem el tanulni). Arról nem is beszélve, hogy azt hittem ennyi idősen lesz egy (stabil?) párkapcsolatom és több barátom.

Viszont próbálok pozitív maradni és kicsit jobban előre gondolkodni, mint idáig.

2021. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!