Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legkedvesebb dolog,...

Mi volt a legkedvesebb dolog, amit egy vadidegen mondott nektek, ami a legjobban esett?

Figyelt kérdés
.

2021. máj. 28. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer a piacon vettem egy könyvet egy könyvárustól, majd mikor fizettem, azt mondta nekem, hogy örül, hogy nála vásároltam és, hogy legyen csoda szép napom! :)
2021. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az én top 1-em, amikor erdőben sétáltam apukámmal, és egy olasz énektanár aki előttünk sétált, meg megállt a hangomra és végül meg is állt, bevárt minket és mondta, hogy elképesztő hangorgánumom van és ha gondolom jelentkezzek hozzá énekelni, bár gyanús, hogy csak egy realisztikus tarantino féle motel filmre kellettem volna húsárunak, de azért nagyon jól esett :D
2021. máj. 28. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
A múltkor egy lakópark épülete előtt hosszan megöleltük egymást a barátommal, miközben kijött az ajtón egy huszonéves/harmincas nő, és elkönnyezte magát és meghatódottan mondta, hogy annyira szépek vagyunk együtt, annyira látszik rajtunk, hogy szeretjük egymást. Olyan jól esett.
2021. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vonaton utaztam Németországban (ott éltem akkor) tavaly februárban, amikor leült mellém egy kb 70 év körüli nő. Elkezdett velem beszélgetni, kiderült hogy épp Tájföldről jött, a barátnőivel tartottak egy kirándulást. Nagyon szimpatikus volt, átbeszéltük az életünket és pont olyan dolgokat mondott nekem amikre épp akkor szükségem volt (nem sokkal korábban veszítettem el a nagymamámat és pont ilyen beszélgetésre volt akkor szükségem). Mikor szállt le, akkor azt mondta örül hogy mellém ült le és nagyon boldog életet kíván nekem, majd a kezembe nyomott két darab kagylót amit az utazásáról hozott. Nem tudok kiemelni egy mondatot belőle, de a nő, az egész helyzet nagyon kedves volt számomra, még a könnyem is kicsordult akkor hogy milyen kedves.

Másik: mikor egy nagyon nehéz napom volt a munkahelyemen (étterem) és egy kisfiú születésnapi partyját is rám bízták. A lelkemet kitettem, hogy minden jól menjen, minden szuperül ment és mikor távoztak a kisfiú odajött hozzám és azt mondta, hogy én vagyok a legjobb. Ezért minden fáradtság megérte mert nagyon jól esett.

2021. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már 50 felett tapostam a gázt, amikor valaki azért jött zavarba, mert 40 évesnél is fiatalabbnak nézett.
2021. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem gyermekkoromban bántalmaztak a szüleim. Egyszer, amikor sírva menekültem el otthonról, egy néni, akit nem ismertem, odajött hozzám az utcán és megvígasztalt. Soha nem fogom ezt elfelejteni Neki. Nem tudok egy konkrét mondatot sem kiemelni, az arcára sem emlékszem, csak a megnyugtató, kedves hangjára. Szerintem Ő egy csodálatos ember. Nem tudom, hogy most hol él, hogyan folytatódott az élete, valószínűleg soha nem is fogom megtudni, de remélem, hogy nagyon boldog és szép élete van.
2021. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ilyeneket olvasni:). Hihetetlen mennyit tud számítani egy idegen kedvessége, segítsége
2021. máj. 28. 19:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányos vagyok, és nem igazán vagyok magammal megelégedve. Viszont többször mondták már, hogy nagyon szép, és kifejező szemeim vannak. Lehet, hogy nem tűnik nagy dolognak, de első alkalommal nekem szinte a világot jelentette.
2021. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gimisként a buszon felajánlottam, hogy átadom a helyem, viszont nem fogadta el, mert a köv. megállóban leszállt. Akkor illedelmesen megköszönte a gesztusomat és azt mondta, hogy udvariasságot már nem kell tanulnom.
2022. okt. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!