Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemét vagyok, ha ÁSZ vizsgála...

Szemét vagyok, ha ÁSZ vizsgálat van a munkahelyem ellen és annak szurkolok, hogy bezárassák ezt a kócerájt?

Figyelt kérdés

2 éve már volt egy vizsgálat, ezer hibát találtak, vastagon megbüntették, és ultimátumot adtak, ha lesz egy újabb vizsgálat, és újra szabálytalanságok lesznek, nem lesz több büntetés, hanem lakat. kényszertörlés.


Szemét vagyok hogy szurkolok az ÁSZnek?


2021. máj. 28. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2021. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem ismerjük a körülményeket, de ha annak szurkolsz, hogy ne legyen munkahelyed, azt nem éppen szemétségnek mondanám. Ha ki kell várnod, hogy végkielégítést kapj (bár ki tudja mikorra lesz meg), akkor nyilván azért nem hagytad még ott ha már egyszer ennyire nem érzed jól magad, akkor nyilván tudod, hogy a munkaerőpiacon nem sok esélyed lehet. Nos, ha ez így van (és mi másért lennél még ott???), akkor nem, ezt semmiképp sem szemétségnek mondanám.
2021. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

alapítványi iskola.

:-D

2021. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 everlight ***** válasza:
Én is utálom a jelenlegi helyem,több helyük van,nincs elég ember,én örülnék ha egyet bezáratna a NAV hogy lehessen menni szabadságra.
2021. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!