Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekként kínzásnak élted...

Gyerekként kínzásnak élted meg a csikizést?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 11:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Felnőttként is.
2021. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos nem!


Volt egy 2 évvel fiatalabb lány unokatesóm, akinek ez volt a mániája.

Egymás mellett nőttünk fel, így szinte napi szinten találkoztunk, ilyenkor Ő állandóan csiklandozott. Szinte semmi más közös játékunk nem volt.

Ahogy kettesben maradtunk Ő egyből nekiállt csikizni, én néha visszatámadtam, de inkább csak ő engem.

Gyerekként élveztem én is, ezért nem ellenkeztem, viszont eléggé rajtunk maradt ez a dolog. Nekem szinte fétisem lett a csiklandozás, annyira hozzászoktam.

Így felnőtt fejjel már tudom, hogy jobb lett volna már az elején leállítani őt.

2021. jún. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ezt most leírnád érthetően is?

"Ha még nem találkoztál másik emberrel akkor nagyon jó a technikád" - ez mit jelent? Milyen találkozás? Milyen technika?

2021. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a talpamon csikiztek, azt utáltam, ott viszont nagyon szerettem gyerekként is.
2021. jún. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én kisgyerekként sem, és most sem szeretem.

17/l

2021. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%

Igen, nekem a nővérem mindig a hasamat és a köldökömet csiklandozta. Volt, hogy a barátnői segítettek a nővéremnek lerángatni rólam a pólómat, majd lefogtak engem, így a nővérem kedvére csiklandozhatta a pucér lapos hasamat és szórakozhatott az érzékeny köldökömmel.. Mindeközben a lányok együtt nevettek rajtam, illetve a szenvedésemen, amit a nővéremmel együtt nagyon élveztek, viszont én kevésbé, ugyanis a kiszolgáltatott helyzetemből adódóan semmit sem tehettem ellene, emiatt ezt kínzásnak éltem meg..


Most már felnőttként élvezem, hogy ha a hasamat és köldökömet csiklandozzák :)

2021. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
Ez az érintkezési forma mindig rejtélyes. Lehet érvelni ellene és mellette! Gyerekként és felnőttként is más, de azt nem tudom elfogadni - és sok felnőtt rajtam kívül szintén- hogy aki ezt felnőttként csinálja,igényli, az óvis, gyerekes, kisiskolás, aberrált beteg! Pszichológusok is természetesnek sőt egészségesnek tartják, persze mindent a koncenzus határokon belül!
2021. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Feleségem gyerek korban este kitette a lábát a takaró alól, és nagynénje addig simizte (csikizte), míg elaludt. Ma is szereti, de tólem másképpen!
2022. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként titokban vágytam az érzésre, de szégyelltem. Felnőttként pedig megkedveltem. Elég magas tűrőképességem miatt amit elbírok, az másnak kínzásnak tűnhet. Ám megfelelő partnerrel is csak addig, amíg egyezséggel bírja. Inkább többször, de soha nem agresszíven!
2022. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Én szerettem a csikizést.
2022. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!