Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt egy férfi?

Miért csinálja ezt egy férfi?

Figyelt kérdés

Szóval amikor a közelemben van kicsit zavarban vagyok előtte, és ha észreveszi hogy nézem (közelről) akkor elkapom a fejem. (Amikor kicsit távolabb volt, akkor amúgy volt már, hogy tovább tartottuk a szemkontaktust.)

De amikor tényleg a közelében vagyok és csak úgy ránézek akkor legtöbbször rám mosolyog. És ha elnézek máshova akkor néha látom a szemem sarkából hogy még mindig néz. És ha felveszem vele a szemkontaktust, akkor megint mosolyog.

Remélem valamennyire érthető, amit írtam😅😅


2021. jún. 1. 07:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Általában az emberek nem szoktak másokat ok nélkül bámulni.


Valszeg azt veszi le, hogy bejön neked

2021. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad le..'ha észreveszi, hogy nézem (közelről), akkor elkapom a fejem'

'tovább tartottuk a szemkontaktust'

'felveszem vele a szemkontaktust'


Tudtommal ez erősen a flört-kategória, akkor is, ha nem 100 % tudatosan csinálod.

2021. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

kérdező a testbeszéd is beszéd. a gesztusok, néha olyanok mint a raffaello, többet mond minden szónál.


#3 "Nem fog megenni."

DE!

2021. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A szemkontaktus az egyik leggyakoribb flörtölési forma. Sőt, gyakran abból indul ki az egész.


Szóval szerintem ne nagyon nézegesd :D


Anno strandoltunk a legjobb barátnőmmel, amikor odajött egy srác. Amíg nem néztünk rá, addig oda se jött, csak körülöttünk úszkált. Mikor már nem bírtam, és odapillantottam (azonnal el is kaptam a tekintetem) akkor jött oda, és szólított meg minket.

(Aztán labdázás közben véletlenül arcon is dobott. Cukifiú)

2021. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!