Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak én nem akarok elköltözni...

Csak én nem akarok elköltözni azert hogy több pénzem legyen?

Figyelt kérdés

Nalam nem első a pénz

De rajtam kívül sokan az orszag tulso vegen vagy külföldön képzelik el a jövőjüket. Csak én nem?


2016. okt. 18. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

Nem csak te,sok ilyen van még.

De én is Angliában képzelem el magam,kozmetikusként dolgoznék ott.

2016. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván nem csak te, vannak így ezzel sokan. Én eljöttem, mert otthon nincs jövője egy átlag, nem pènzes családba született fiatalnak. Nyilván nem akar mindenki a szüleivel élni 30 évesen is, meg nem akar mindenki olyan lakáshitelt amit 30 évig fizet.
2016. okt. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Ha mindent felakarsz adni, akkor ajánlom Londont. Ma kiköltözöl, holnap már dolgozol de tényleg. Tudom, mert megjártam az utat pár hete. Csak én nem akartam feladni az eddigi életem, ott jöttem rá mekkora senki is vagyok ott kint. Persze akinek nincs senkije és semmije itthon az simán kint bír maradni. Engem hazahúzott a lelkem.
2016. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
3#, Londonnál nagyobb trágyadomb nem nagyon van Európában. Mondom ezt úgy hogy 3 évet lehúztam ott.
2016. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Itthon nincs trágyadomb, ugye?
2016. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én Ny.Európáról beszèlek.

Viszont meg fogsz lepődni, mert van pár dolog ami jobb otthon mint Londonban.

2016. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Bírom, hogy a kérdező arra kíváncsi, hogy van-e még olyan személy aki nem külföldön képzeli el a jövőjét, erre azonnal idecsődül minden külföldi magyar Párizsból, Londonból, Bécsből, Amszterdamból, hogy azért vannak kint mert Magyarország megélhetetlen.


Holott mindkét szülőm a 0-ról kezdte, mégis volt annyi eszük, hogy nem költekeztek tól, nem vettek fel feleslegesen hitelt, és raktak félre pénzt, és ma már a csótányos albérletet kertesház, a Ladát pedig Ford váltotta fel.. Pedig egyikük sem jegybankelnök, vagy politikus. De ma már az a trend, hogy inkább külföldre szaladnak alja munkát végezni, és ujjal mutogatnak vissza.


Mindenki elvárja, hogy jóléti államban éljen de sajnos úgy tűnik, hogy ehhez senki sem akar hozzátenni ez pedig alulról bomlasztja az egész rendszert. Persze lehet politikusokra is mutogatni -ami jogos- de mikor már a tanárok is azt mondják, hogy tanuljunk nyelvet és menjünk külföldre, akkor ne csak fentre mutogassunk, hanem lentre is.

2016. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%

"Viszont meg fogsz lepődni, mert van pár dolog ami jobb otthon mint Londonban."


Jobb a lecsó pl.

2016. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
7#, rohadtul nem ugyanaz a világ volt a szoci rendszer. Akkoriban teljesen más kilátásai voltak a fiataloknak mint most. Kérdezd meg a szüleidet.
2016. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

költekeztek túl*


Csak arra akartam célozni, hogy Magyarországon is meglehet(ne) élni, legfeljebb nem úgy, mint Londonban. De a több százezres kivándorolt munkaerővel, idővel itt is javulna a helyzet, persze ez nekik nem érdeke, a személyes érdek előbbre kerül a közösnél.

2016. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!