Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a maszkviselés be...

Szerintetek a maszkviselés be fog épülni a mindennapokba a covid után?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, Ázsiában, pl. Japánban már jó ideje megszokott, hogy ha valaki beteg, de nincs lehetősége otthon maradni, legalább maszkot hord, hogy ne fertőzzön meg másokat is. De nagyobb városokban a szmog miatt is elég sokan viselik az utcán.

Szerintem ez tök jó dolog, csak a mi nemzetekről nem tudom valahogy elképzelni, hogy így figyeljenek az emberek a körülöttük lévőkre.


Szerintetek ha már nem lesz kötelező, lesznek, akik viselik a maszkot, ha megbetegednek?


2021. jún. 4. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem. Itt mindenkit akit ismerek, annak az agyára ment. Szemüvegesek bepárásodtak, levegőt nem lehet kapni benne.
2021. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen, most is van, aki viseli ott is, ahol nem kötelező, Magyarországon is.
2021. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
Én megtartom a maszkot. Sajnos olyan az élet, hogy alapvetően az arcom baromira közömbös... kaptam már érte hideget. Meleg, de számomra kellemesebb maszkban a közérzetem. Egészségemre maszk nélkül sem volt eddig sem panasz, szóval engem ez még nem igazán érint. Ismerőseim között senki nem hordja, csak tömegközlekedésen. Alig bírják kivárni, hogy örökre levehessék.
2021. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Én egyedül tömegközlekedési eszközökön tudom elképzelni, hogy covid után felvegyek maszkot, pl. amikor influenza szezon van. Amíg Dunakeszin laktam, iszonyat hering partyban utaztam minden nap vonaton és buszon is és kifejezetten frusztrált amikor a taknyos ember mellettem állt/ült.
2021. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon remélem hogy nem! Mielőbb szeretném elfelejteni ezt a mizériát!
2021. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Fú ezt a rohadt hozzáállást. :D Ja, köhögj betegen mindenki képébe az irodában és a buszon influenzásan, mert rossz emlékeket idéz a maszk. Remélem a kézmosást azért nem hagyjátok abba.


Én köhögős, taknyos betegség mellett el tudom képzelni, hogy a jövőben is hordjam, ha el kell hagynom az otthonom valamiért. Mindenképp kisebbségben vannak akik szintén így gondolják, de az eddigi 0% után mindenképp népszerűbb lesz a dolog, és szerintem innentől kezdve legalább elvétve fogunk maszkos embereket látni.

2021. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Crisopher ***** válasza:
26%
Én el tudom képzelni, hogy időszakosan pl influenza szezonban kötelezővé teszik majd a jövőben.
2021. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Ne legyen kötelező, a többi nem érdekel. Hordja aki akarja, megvan a joga hozzá, de ahhoz is meglegyen hogy ne kelljen.


Amit a járványhelyzet alatt leművelt sok ember, annak ezzel vége: a számonkérésnek, a gyilkosozásnak, a hősként beállásnak, csak mert otthon tömte a fejét és nem mert kimenni másfél évig a házából.

2021. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem. Miért kellett lepontozni, amiért nekem marad?
2021. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Sok kutya kimondottan szereti a pórázt, ha elengedik, akkor sem szaladgál, marad a gazdi mellett.
2021. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!