Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a maszkviselés be...

Szerintetek a maszkviselés be fog épülni a mindennapokba a covid után?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, Ázsiában, pl. Japánban már jó ideje megszokott, hogy ha valaki beteg, de nincs lehetősége otthon maradni, legalább maszkot hord, hogy ne fertőzzön meg másokat is. De nagyobb városokban a szmog miatt is elég sokan viselik az utcán.

Szerintem ez tök jó dolog, csak a mi nemzetekről nem tudom valahogy elképzelni, hogy így figyeljenek az emberek a körülöttük lévőkre.


Szerintetek ha már nem lesz kötelező, lesznek, akik viselik a maszkot, ha megbetegednek?


2021. jún. 4. 16:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem, max hébe hóba látni embereken aztán ennyi.
2021. jún. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Én már a covid előtt is szívesen viseltem volna maszkot zsúfolt helyeken (pl. tömegközlekedésen), csak nem mertem az emberek reakciója miatt. Tudom, hogy most majd megkapom, hogy kutya, birka, fideszes meg minden lóf#sz vagyok, de simán csak arról van szó, hogy nehezen viselem, ha a tömött villamoson beáll mellém egy jó illatos, sz#ros-hugyos csöves és egész úton köhögi rám a tbc-t.
2021. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%
1-2 agyhalott biztos fogja hordani, de a többség nem.
2021. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Valszeg igen.
2021. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
En biztosan. Eddig minden évben betegek voltunk minimum egyszer az influenza szezonban. Volt hogy napokig nem volt hangom (begyulladtak a hangszálaim) volt hogy tiszta genny volt mindkét mandulam meg levegőt venni is fájt, legutóbb fulgyulladasom lett, mindkét fülem fáj és bedugult, olyan volt mintha ez zacskót húztak volna a fejemre. Es ezek csak a mell
2021. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

mellékhatásai voltak egy jó 1-2 vagy akár 3 hétig tartó náthának, megfazasnak, influenzanak. Minden évben. Régóta.

Amióta kötelező lett a maszk viselése azóta nem voltam/voltunk (párom is) betegek a "szezonokban ". Utoljára 2019 januarban.

Előtte minden évben. Ugyhogy valamit biztos használ, akárki akármit mond. Legalábbis nekünk biztosan. Nem a tv mondta, nem orvos, nem politikus, nem a facebook, nem az ismerős ismerőse meg a szomszéd.

Nekünk használ. Így én biztos hordani fogom zárt térben a "szezonban ".

2021. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%
Amíg meg nem kapom a 12. oltást, addig biztos hogy hordani fogom. Ráadásul én nylon maszkot csináltam, azon semmi nem megy át az tuti, még a levegő sem. Velem nem fog szórakozni ez a halálos vírus.
2021. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!