Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kissebségi komplexusom van? H...

Kissebségi komplexusom van? Hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Pontosabban mi az?

Vagy mi az, amikor alul maradok valamiben, lefölöznek és el is taposnak mások? És ezért ha én reklamálok, hogy a "Győző" névvel ellentétben alul maradok? Én akartam elnyomni másokat és istenítem magamat. Hatalommániás is lehetek? Valaki Nárcisztikusnak is hívott.


Hogyan lehet mindezt kezelni? Sajátos terápiák nem váltak be.



2021. jún. 5. 11:36
 1/1 TheElmorGhost ***** válasza:
100%
A kisebbségi komplexussal küzdő emberke nehéz esetek. Sokszor maguknak sem vallják be és észre sem veszik hogy azzal küzdenek így sokszor el sem jutnak a megoldásig.Te már felnismerted a jeleit elég jól így el mehetsz vele pszichológushoz. Mindenképp az segíthet. A másik ami segít az hogy tudd értékes vagy ahogy vagy mindenféle képmutatás nélkül. És mindenkiben vannak hibák és olyan dolgok amik külömböznek a többiekétől de ez természetes és ezt kell el fogadnod.
2021. jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!