Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám motiválni magamat?

Hogyan tudnám motiválni magamat?

Figyelt kérdés

Évek óta szeretnék megcsinálni bizonyos dolgokat, de egyszerűen nem sikerül erőt vennem magamon.


Például angolul megtanulni vagy lefogyni. Már számtalanszor belekezdtem a tanulásba vagy a fogyókúrába, tornába, de pár hét alatt, vagy pár nap alatt mindig abbahagytam. Az évek alatt nagyon-nagyon sokszor.


Tehát nekem ezzel van a bajom, elfogy a motivációm. Nem tudom ezeket a tevékenységeket rendszeresen végezni, az életem részévé tenni, mert tehernek tűnik, vagy csak lusta vagyok.


Ha erőt vettem volna magamon, ennyi év alatt már szerintem C1-es szinten lennék angolból, és csupa izom lennék a csupa zsír helyett! Ráadásul ez miatt olyan lelkiismeret furdalásom van, és olyan mérges vagyok magamra, hogy már azért sincs kedvem belekezdeni az egészbe megint!


2021. jún. 5. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj olyan munkahelyre, ahol sokat kell mozogni, és automatikusan megtörténik a dolog, és még fizetnek is érte.
2021. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

szerintem inkább fogadd el magad.

és szeresd magadat csajszi.

és ugyanezt az elfogadást mutasd ki mások felé is.


mert nekem is furi volt, hogy a kislányom legjobb barátnőjének az anyukája 100 kiló....miközben én meg kondizok, kalóriát számolok, adonisz vagyok:D...stb.


de nem érdekel.

egy kedves ember, aki szereti a kislányát, akinek a kislányát szereti az én kislányom és ennyi.

2021. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!