Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért verik bizonyos kretén...

Miért verik bizonyos kretén emberek a gyerekeiket? Pl nem viszi ki a szemetet vagy nem mosogat el vagy az iskolában rosszul tanul, megverik. Főleg amerikára igaz ez, sok amerikaitól hallottam ezt. Engem SOHA nem bántottak és meg sem ütöttek.

Figyelt kérdés
én gyerekvédelmis szeretnék lenni és szétperelni megbüntetni az ilyen mocskokat.
2017. jún. 21. 18:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
39%
mert a sok kretén gyerek nem tiszteli a szüleit és azt a minimális feladatot se méltóztatik elvégezni amit rábíznak, de a "nekik járó" dolgokért hisztiznek.
2017. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában? Nyisd ki a szemed akkor, rengeten vannak olyanok, akiket itthon is vernek, csak szimplán nem szólnak, mert szégyenlik, és mi változna?

Nevelőintézet, ahol ugyanúgy megvernek a cigányok, csak még jobban? S zaklatnak is.. Vagy beállsz a sorba és drogos senkiházi leszel, vagy halálra szivatnak.

Nincs jobb alternatíva kivéve ha nem halálra vernek, akkor inkább a nevelőintézet, azt túléled legalább.

Én is kaptam kiskoromban, de mit tehettem volna? Inkább a verés elviselése, minthogy egy nagyobb gondot vegyek magamra.

2017. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
hát én nagyon boldog vagyok hogy a nénikém gyermekvédelmis, és nem egy ilyen apucinak akasztott sok száz ezer forintos bírságot a nyakába, és érdekes abból tanultak. Olyan szépen megszelidültek amikor kikellett fizetni, mint a huzat :)
2017. jún. 21. 18:13
 4/43 Metionin ***** válasza:
95%
Magyarországon is van épp elég eset, hidd el. Az ok sokféle lehet, legtöbbször a szülő ezzel akarja kimutatni a felsőbbrendűségét, hogy a gyerek az tulajdona, tehát akkor és azért üti meg, ahogy csak akarja. Vannak, akik a saját rossz példát viszik tovább, mert egyszerűen eszükbe sem jut, hogy verés nélkül is megoldható egy probléma vagy kialakítható a tisztelet. Hozzáteszem, én pont azért nem tiszteltem soha őket, mert vertek. Apám kifejezetten azt hitte, hogy marha jól áll neki, a tekintélyes apafigurának, ha naponta azzal fenyeget, hogy kitapossa a belem. Anyám meg csak azért vert, mert ha az ő élete el lett cseszve, akkor legyen az enyém is. A legrosszabb az, amikor a tanár vagy orvos észreveszi a verések nyomait de a gyerek nem meri kimondani az igazat, mert tudja hogy akkor még jobban megverik otthon. Szerencsés az a gyerek, aki egyszer sem kapott otthon.
2017. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Mondjuk én keveslem a bírságot, én milliókra terhelném az ilyet, és legalább 50 óra közérdekü munkára, ami gyermekek védelmével kapcsolatos. nem kell azonnal intézetbe tenni a gyerekeket, a szülőt, aki bántalmaz, azt kell helyretenni úgy hogy az neki nagyon fájjon és eszébe ne jusson többet ilyet tenni :) szerencsére bizonyos országok már elindultak ebbe az irányba.
2017. jún. 21. 18:20
 6/43 anonim ***** válasza:
22%

Ámeriká. A lehetőségek és az idióták földje. Ne lepődj meg, Kérdező, ha ott ez az etalon.

Ütni, bántani a gyereket néha indokolt lehet,de nem MINDEN esetben. Ha oltári nagy disznóságot csinált, akkor jogos lehet, de csak azért, mert pl. elfelejtette levinni a szemetet, vagy matekból hármast kapott mert pikkel rá a tanár, csak méginkább ront a helyzeten. Jellemzően akik minden apró-cseprő vétségért verik a gyereket, azok szociálisan lecsúszott, lezüllött legalja prolik, akiknek soha nem volt gyerekszobájuk.

2017. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
35%

"hát én nagyon boldog vagyok hogy a nénikém gyermekvédelmis, és nem egy ilyen apucinak akasztott sok száz ezer forintos bírságot a nyakába, és érdekes abból tanultak."


Büszkék lehettek magatokra.... ergó több százezret elvetetek az apától, amit a gyerekre is költhetett volna....

Ez nem büntetés ez lopás...

Semmivel nem vagytok különbek.

2017. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
61%

hát én nagyon boldog vagyok hogy a nénikém gyermekvédelmis, és nem egy ilyen apucinak akasztott sok száz ezer forintos bírságot a nyakába, és érdekes abból tanultak


Aha..nénikéd egyben jogász is? Mivel csak a bíró szabhat ki pénzbüntetést, egy mezei gyerekvédelmis(gyerekártalmis) nem.


Én nem támogatom a bántalmazást, de néha egy-egy pofon nem ártana a mostani elkényeztetett kölyköknek akik azt hiszik ők tojták a spanyol viaszt és a szüleik csak azért vannak hogy mindenben kiszolgálják őket.

2017. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

"Ha oltári nagy disznóságot csinált, akkor jogos lehet, "


Hatalmasat tévedsz. Van rá törvény ami kimondja hogy egyetlen egy pofon sem jogos, sőt, jogsértés.


"Aha..nénikéd egyben jogász is? Mivel csak a bíró szabhat ki pénzbüntetést, egy mezei gyerekvédelmis(gyerekártalmis) nem. "


sosem mondtam hogy ő ítélte el :D

2017. jún. 21. 18:28
 10/43 anonim ***** válasza:
76%
A gyerekverső mocskoknak börtön kellene járnia, nem pénzbírság. Legfeljebb egy db pofon elfogadható, ha egy kamaszgyerek tényleg döbbenetesen tiszteletlen. De aki a pár éves gyerekét ütlegeli, azért, mert nem fogja fel, hogy a dackorszak létező és fontos korszak egy gyerek életében, azt nem kéne emberek közé engedni.
2017. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!