Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyűlölöm, hogy így nézek ki,...

Gyűlölöm, hogy így nézek ki, hogyan tudnám elfogadni magam?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és olyan az arcom, mint egy 15-16 évesnek. 156 cm vagyok, szóval még a magasságom is olyan. Elegem van abból, hogy a boltban is lekezelően viselkednek velem, ameddig meg nem mutatom a személyigazolványomat, hogy gyereknek néznek. Mindenki mondja, hogy ez mekkora áldás és később ez milyen jól fog majd jönni, meg hogy milyen cuki vagyok, de ez nekem még egyelőre egy átok, gyűlölöm. A velem egy idős lányok olyan éretten néznek ki, úgy mint egy felnőtt nő, én meg mint egy középiskolát éppen elkezdő kislány a termetem és az arcom miatt.


Ma is a húgomnak vettem egy sorsjegyet és a nő a pénztárnál gúnyosan megjegyezte, hogy legközelebb jöjjön velünk egy felnőtt… könyörgöm, én vagyok a felnőtt. Legalább kérné el a személyimet ilyen megjegyzések helyett.


Máskor pedig az egyik kocsmában vártunk a sorunkra a legjobb barátommal és az egyetemről beszélgettünk és a pultos srác oda szólt, hogy azt hitte 16 vagyok…


De volt olyan is, hogy a párommal voltam a barátaival, beszélgettem egy sráccal a haverjai közül, ő is kérdezte, hogy hány éves vagyok, mondtam és kinevetett, hogy biztos nem, még a barátomat is megkérdezte utána.


Gyűlölöm, utálom, hogyan tudnám ezt elfogadni? Hogy fogadjam el magam, mikor állandóan megjegyzi ezt nekem mindenki.



2021. jún. 8. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Elszörnyűlködve olvasom, hogy milyen megpróbáltatásokon mész keresztül nap nap után. Az öngyilkosságot látom az egyetlen kiútnak... vagy azt, hogy nem csinálsz az egódból ekkora ügyet...
2021. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Van párod aki szeret, akkor nem tök mindegy, hogy hogy nézel ki?

12 éves kor fölött amúgy sem lehet magasság alapján megtippelni valakinek a korát, szóval emiatt kár a magasságodat utálni.

2021. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

"Mindenki mondja, hogy ez mekkora áldás és később ez milyen jól fog majd jönni"


Igazuk van.

2021. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

A tested is elfogadja az onbizalomhianyos, onostorozo szemelyiseged.


Te is tedd ezt a testeddel.

2021. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként ez "kicsit" előnytelenebb, még a 16-17 éves lányok sem vesznek komolyan.


21F

2021. jún. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen a hangod, de próbálj esetleg egy kicsit erőteljesebben, de azért persze nem arrogánsan beszélni, talán az segít, ahogy sok múlik a testtartáson, az arckifejezésen, és az öltözködésen is. Persze semmi garancia arra, hogy sok változás lesz ezekkel együtt, de meg lehet próbálni. Ha valaki letegez, vagy lekezelően beszél veled, ne nézd el neki, de nem kell feltétlenül közölnöd az életkorod. Esetleg hívhatod az üzletvezetőt, kérheted a vásárlók könyvét, fenyegetőzhetsz finoman azzal, hogy lehúzod őket a Facebook-on, vagy ilyesmi, akkor talán majd nem győznek elnézést kérni.

49F

2021. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy a sötétebb, kicsit vastagabb szemöldök úgy mond öregít. Plusz járj magassarkuban, öltözz felnőttesebben. :)
2021. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tőlem is simán elkérik, pedig 25 elmúltam. Az alacsonyságom, a hangom és problémás bőröm is hozzátehet, plusz az öltözködésem és az, hogy elől laposabb vagyok. De engem sosem zavart, még jól is esik az orruk alá tolni az igazolányomat.

Plusz, sokszor azért kérik el, mert nem tudhatják ellenőr vagy-e.

Sőt, én is több embertől elkértem már, akik elmúltak 18évesek, mert egyszerűen nem tudom megsaccolni senki korát.

2021. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!