Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is tapasztal változást...

Más is tapasztal változást abban, hogy melyik évszakot szereti? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tavaly, amikor be jött a nyár és a meleg, túlzottan nem repestem az örömtől, alig vártam, hogy újra jöjjön a hideg.


Idén, volt egy rossz érzésem, hogy megint 35 fokok lesznek, mindjárt itt a nyár majd eljött és jó lett a kedvem, élveztem, hogy meleg van, a nyári terveket kezdtem szőni, hogy a szabadságon meg a hétvégéken miket csinálok, meg nézegetem, hogy sikerült e barnulnom e már és nem bánom azt se, hogy ennél is melegebb lesz.


Már is tapasztalt ekkora változást abban, hogy melyik évszakot szereti?



2021. jún. 8. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Én eddig imádtam a nyarat, de most mióta bejöttek ezek a melegebb idők, azóta totál fáradt és motiválatlan vagyok. Szinte egyfolytában csak aludnék. Télen sokkal aktívabb voltam. Pedig eddig ezt nem szerettem.
2021. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Ment a zöld!
2021. jún. 8. 23:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A klasszikus értelemben értelmezett évszakok, mint olyanok, megszűntek létezni. Az ember hosszútávú viselkedése által kiváltott változások az időjárás rendszerében szélsőségeket hoztak létre, amelyekre idővel az emberek is reagálnak a saját értékrendjük, biológiai, genetikai adottságaikhoz igazodóan.
2021. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindig is a nyár volt a kedvenc évszakom, viszont amikor már felénk is nagyon sűrű volt a 35°C körüli hőmérséklet, kicsit megváltoztak a dolgok. Motiválatlan, nyűgös, fáradt lettem egyre többször, és sajnos rendszeresen rosszul is voltam (erős szédülés, fejfájás). Nagyon nem nekem találták ki az olyan durva nyarakat :D Most messze inkább tavasz párti vagyok, akkor számomra a legideálisabb az időjárás.
2021. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen, vártam a nyarat strand, sétálgatás stb. De csak szarul vagyok, fáradt vagyok, aludni se tudok normálisan stb.
2021. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!