Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sose késő bocsánatot kérni ?

Sose késő bocsánatot kérni ?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy régen fiatal felnőttként amikor tovább tanultam belekerültem egy csoportba és kirekesztettünk egy lányt,akit igaz ők bántottak,de sose avatkoztam közbe,csak röhögtem ahogy szegényt kínozzák,én meg tettem néha alájuk az olajat a tűzre.Elkezdtem dolgozni,egészen ez a mai napig nem is érdekelt ez 5-6 éves történet,de a munkahelyemen megismertem egy nőt,akibe beleszerettem.Elkezdtem magamon változtatni.Öltözködés,újra elkezdtem újra aktív életet élni,sportolni. Bár eddig nem tűnt elutasítónak a hölgy mert jól elvagyunk,egyik reggel mikor felkeltem pont eszembe jutott ez a lány,hogy mit műveltem vele,és hogy egy ilyen kedves nőnek pont egy ilyen ember kell majd aki ilyen aljas dolgokat művelt.Ha én nem öntöm az olajat a tűzre nem csinálták volna ki a lányt lelkileg annak idején. Azóta küzdők a lelkiismeretemmel hogy mit tegyek. Sok jó dolgot megadott nekem az élet,annak ellenére hogy párkapcsolatokból eddig csak sz..r jutott.Szeretnék "tisztalappal" indulni egy talán összejövő kapcsolatba.Hülyeség lenne bocsánatot kérni,főleg hogy munkámból adódóan gyakran össze futtok azzal a lánnyal akit annak idején bántottunk.
2021. jún. 9. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jó néven venném, semmit nem veszíthetsz vele és talàn a lánynak is jól esne.
2021. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Sosem késő. Persze nem biztos hogy azt is mondja a másik hogy meg is lesz bocsátva, de biztos jólesik neki akkor is ha évekkel később kapja csak meg.
2021. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A nőnek akibe beleszerettem annak nem meséltem erről.De a volt osztálytársnőm véget,meg a saját lelki ismeretem miatt gondolkodtam el rajta.
2021. jún. 9. 15:00
 4/4 anonim válasza:
mondd el neki, hogy már megbántad és tényleg sajnálod ami történt.
2021. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!