Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki nem tud barátkozni...

Ha valaki nem tud barátkozni más férfiakkal, csajozni meg főleg nem, akkor az életképtelen?

Figyelt kérdés
Van értelme élnem? Egyre jobban gondolkodok mindig arra jutok hogy nincs. Ráadásul az életben is csak szerencsétlenkedem. Azért nem tudok más férfiakkal se barátkozni mert nincs téma nem értek autókhoz se motorokhoz igazából nagyon semmihez. Így minek élni?

2021. jún. 9. 19:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Sok mindent próbáltam már megtanulni életem során de semmi sem ment. Most az autó vezetést próbálom de még nem tudom eldönteni jó döntés volt vagy sem. Remélem ebbe nem bukok bele. Még az autós oktatóval se tudok elbeszélgetni normálisan mint mások.
2021. jún. 9. 19:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van értelme élni. Ha azt hiszed ez a legnagyobb probléma az életben, inkább menj pszichológushoz. Hadd ne kelljen sorolnom az én gondjaimat, mert reggelig se jutnék a végére, és még élek...
2021. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is van számtalan probléma ez csak egy a sok közül. Semmi jó nincs ebben az egészben
2021. jún. 9. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez,csak olyan haverjaim vannak akiket pisis kor óta ismerek mert nem tudok mással beszélni.

De ez önmagában nem zavarna,ha jó lennék valamiben. Mivel az élet értelmét nem barátok vagy csajok adják,de ha semmiben nem tud az ember érvényesülni akkor jogosan jön elő az öngyilkosság gondolat.

De,ahogy mondják,tanulj meg táncolni a démonjaiddal. Én elfogadtam hogy ilyen vagyok,a félős személyiségből próbáltam kihozni egy komolyabb titokzatost,ami ha taszító is,van pár emberke akiknek bejön. Onnantól ha vannak kapcsolataid,szerintem könnyebb más dolgokra is koncentrálni és önbizalmat ad


Amúgy egyetértek,valahogy kialakultunk ezen a bolygón,hogy mindenféle mentális és nem mentális problémával küszködjünk,tanuljunk,dolgozzunk a túlélésért és hogy tömbjük a zsebét pár kiválasztottnak,sok értelme van

2021. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mai magyar társadalmi (nem)gondolkodás miatt annak számít.
2021. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, öcsém, elég szűk rálátásod lehet a dolgokra, ha szerinted az élet csak ezekről szól... Gondolkodj még, szerintem...
2021. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert miről szólna szerinted? Áruld már el nagyon érdekelne. Egyébként nem csak ez a problémám hanem minden. Ha van pokol, akkor ez itt az.
2021. jún. 10. 13:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem értem az ilyen embereket úgy élsz mint egy robot annak aztán kva sok értelme van.
2021. jún. 10. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!