Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az extrovertáltak miért...

Az extrovertáltak miért szadisták?

Figyelt kérdés
Mkért szeretik zaklatni az introvertáltakat? Miért jó nekik bántani megalázni aki ellenne magában?

2021. jún. 10. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A két dolognak semmi köze egymáshoz.
2021. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Már megint keveri valaki az extrovertáltat a bunkóval, az introvertáltat pedig a béna, gátlásos szociális fóbiással.
2021. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom. Szerintem én legalább ennyire szeretem az ilyeneket elküldeni a rossz illatú, pénzért szexuális szolgáltatást nyújtó anyjukba, aztán nézni a pofájukat.
2021. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert extrovártaltak ez nem szadizmus én introvertált vagyok és nekem is fura ha valaki mondjuk extrovertált módon ugrál partizik stb de normális hogy ez fura hiszen minden helyzetet úgy tudsz megítélni, hogy ha te beleképzeled magad. De mivel introvertált vagy igy nem teszed szóvá mivel ilyen a személyiséged. Viszont egy extrovertált általában harsány és ezért ők szóvá teszik mert ő bele képzelve magát e helyzetedbe szintén nem érti de ő szóvá is teszik mert ilyen személyiség. Keress olyan barátokat akik ezt megértik nekem is van sok extroverált barátom ők tudják, hogy én ilyen ember vagyok és ha nem akarok bulizni akkor nem bulizok vagy csak bizonyos ideig maradok megköszönik és örömüket fejezik ki hogy eljöttem és ennyi.
2021. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Na, kezdődik a "köcsög extró Vs. buznyák intró".
2021. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Semmi értelme a kérdésednek. Általánosítasz.
2021. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szadistábbak mint más. Az összecsiszolódás mindig szolgál pár meglepetéssel, de inkább én vagyok az, aki pl nyolc óra után már harap és békénhagyandó
2021. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Talán, mert zavarja őket, hogy nem olyanok, mint ők.
2021. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
A szadizmus kicsit más. A szadisták kifejezetten élvezik mások szenvedését. Az extrovertált vagy introvertált meg nem köbe vésett dolog, lehet valaki introvertált partiarc (szeret bulizni) vagy extrovertált, aki megijed az új emberektől.
2021. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!