Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi agresszív...

Miért van ennyi agresszív ember a gyakorikerdesek.hu-n?

Figyelt kérdés
Már eleve beszólnak, ha bárki bármit megkérdez, a válaszadók egymással veszekednek, trollkodnak, lehülyézik a másikat stb.
2021. jún. 10. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyi agresszív ember van a világon, csak itt anonimként kiélhetik magukat.
2021. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge a moderáció. Egy reddit-féle rendszerben könnyebb fenntartani az egyes "szobákat", mert mindegyikre több moderátor jut és így átfedésben tudnak dolgozni. A rendbontókat pedig nem a századik figyelmeztetés után dobják ki, hanem azonnal.

De akkor nincs katt-katt-katt és reklámpénz.

2021. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Miért van naponta ilyen kérdés ezen az oldalon?
2021. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A való életben is ez van.
2021. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Müller ádi válasza:
sajnos ez igaz aki kiírja a nevét az nem agresszív viszont aki nem azoknak a többsége agresszív
2021. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rengeteget javult ez az oldal agresszió terén.. Vagy csak én lettem edzettebb már???
2021. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!