Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek baj, hogyha az...

Szerintetek baj, hogyha az aki fiatalon gazdag lett, a hátralévő életét tanulással akarja eltölteni?

Figyelt kérdés

Gazdag lesz fiatalon és ahelyett hogy dolgozna, inkább tanul egyetemen.


Élete végéig megél…

Így nem akar dolgozni.


Ez baj?


Ha igen, miért?



2021. jún. 12. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyáltalán nem baj. Én is ezt csinálnám. A tanulás is egyfajta "munka", ideális világban már automatizálva, könnyítve lenne minden a technológiával, és csak a világ megértésével foglalkoznánk. Ez a normális szerintem.

Persze, azért fontos hogy mi motiválja őt. Mert ha félelem, menekülés, akkor nem feltétlen jó, mert érzelmileg nincs rendezve, és nem szívből tanul, hanem azért, hogy ne kelljen dolgozni.

2021. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Jaj már megint a 30 éves mamahoteles milliomos kérdése, aki 9+ évig akár most egyetemre járni, miközben a szulein élősködik
2021. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

#2-es igazad van, ez annak a flúgos csávónak a kérdése, menthetetlen a manus, ott nem kapott megerősítést és most itt próbálkozik, hátha it mjad hátbaveregetik a nyomorék teljesítményéért. Nem baj, a kérdés jelentve, jelentsétek Ti is, és mielőtt válaszoltok, nézzétek meg a többi körülményt is, szép hosszan kifejtve:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2021. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

3!


Vagy 6 oldalnyi válasz született a másik kérdése alá, nem feltétlenül törölték ám

2021. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Engem megleptek azok a válaszok, melyek azalatt a kérdés alatt születtek…


Valóban az a kérdés ihlette ezt.


Kiváncsi vagyok, hogyha ilyen egyszerűen lett volna feltéve, akkor milyen válaszok jöttek volna rá. Én az egyessel értek egyet…


Légyszíves erre a kérdésre válaszoljatok és ne offoljatok.

2021. jún. 12. 19:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha arra a kérdésre akartok reflektálni, azt megtehetitek alatta.
2021. jún. 12. 19:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyik kérdés sem sérti a szabályzatot szerintem…
2021. jún. 12. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha megnyerném a lottóötöst akkor nyelveket tanulnék hobbiból, majd beíratkoznék matek alapképzésre, mert az ment a legrosszabbul mindig is. Miért lenne ez baj?
2021. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Hogyha nem használod a tudásod a gyakorlatban is, a munka világában, az nem tanulás, csak lébecolás.
2021. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem baj
2021. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!